Swiss Military Hanowa

Hodinky  Swiss Military Hanowa sú pravým reprezentantom, vďaka ktorému je švajčiarske hodinárske remeslo svetovo preslávené.

Športovo elegantné modely sa môžu pochváliť moderným prevedením, mnohými užitočnými funkciami a výnimočnými materiálmi. Nič než prvotriednu prírodnú kožu a nerezovú oceľ nečakajte.

Swiss Military Hanowa je držiteľom certifikátu kvality SWISS MADE, ktorý švajčiarska vláda udeľuje iba starostlivo prevereným výrobcom a ich značkám. Hodinky prechádzajú pri výrobe rukami skúsených hodinárov v továrni v Mendirisiu na južných svahoch Álp.

Swiss Military Hanowa má číselníky so zložitými chronografmi nevídane štýlové a dopĺňajú ich decentnými remienkami, ktorými úplne maže hranicu medzi športovými a spoločenskými hodinkami.

Pozáručný servis a opravy starších modelov

Pri hodinkách ktoré boli zakúpené v zahraničí, platí záručná doba podľa podmienok uvedených v Medzinárodnom záručnom liste, ktorý musí byť riadne vyplnený a predložený spolu s hodinkami.

Náhradné diely na modely hodiniek, u ktorých bola výroba už ukončená, sú k dispozícii ešte cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisné stredisko Vás v prípade záujmu môže informovať o situácii u konkrétneho modelu. 

www.swiss-military-hodinky.sk

Používanie a starostlivosť


Pre zachovanie čo najdlhšej životnosti, perfektného vzhľadu a funkčnosti hodiniek Swiss Military Hanowa stačí dodržiavať niekoľko zásad.

Udržujte hodinky čisté a pravidelne navštevujte servis kvôli overeniu vodotesnosti a presnosti chodu. Snažte sa vyhýbať silným nárazom a extrémnym teplotám nad 50 stupňov alebo pod -10 stupňov. Normálny prevádzkový teplotný rozsah hodiniek je od 5 do 35˚C.

Pokiaľ sú hodinky vhodné aj na kúpanie, potrebujú po pobyte v slanej vode dôkladne očistiť od zbytkov soli - najlepšie opláchnutím v pitnej vode a následným osušením suchou, sacou utierkou.

Aj keď máte hodinky s dostatočnou vodotesnosťou pre kúpanie a vodné športy, kožený remienok pred vodou radšej chráňte. Koža môže namáčaním stratiť svoju pružnosť.

Ekologická likvidácia - hodinky, hodiny a budíky, okrem tých s automatickým pohonom, majú v sebe batériu alebo akumulátor, preto je potrebné s nimi na konci ich životnosti zachádzať šetrne s ohľadom na prírodu. Hodinky nepatria do komunálneho odpadu >> 
 

Vodotesnosť


Pri styku s vodou nevystavujte hodinky Swiss Military Hanowa väčšej záťaži, než akú uvádza ich vodotesnosť. Kliknite s zistite, čo presne označenie vodotesnosti znamená
.
S hodinkami na letnej dovolenke?

Pri sprchovaní, či kúpaní s vodotesnými hodinkami je dôležité vyvarovať sa prudkých zmien teploty vody. Skôr ako sa s hodinkami vrhnete do morských vĺn, najskôr ich ľahko opláchnite, aby ste zmiernili teplotný šok. Po kúpaní v mori odporúčame hodinky opláchnuť pitnou vodou, aby sa z nich zmyla usadená soľ. Ideálne je nechať potom hodinky vyčistiť v autorizovanom servise.
 

SMH_Social-Media_0095.jpg

Podmienky záruky


Na nezlavnené hodinky SWISS MILITARY HANOWA se poskytuje rozšírená záruka 3 roky.
V prípade zlavnených a dopredajových modelov je záruka 2 roky.

Pri uplatňovaní reklamácie v predĺženej záručnej dobe je podmienkou doloženie platného záručného listu (kde je predĺžená doba vyznačená). 

V prípade potreby sa obráťte na nás autorizovaný servis
 

Garancia pôvodu


Hodinky značky SWISS MILITARY HANOWA pre vás dovážame na Slovensko priamo od výrobcu. V klenotníckych predajniach a v e-shope Corial ručíme za pôvod a pravosť tovaru, poskytujeme záručný aj pozáručný servis.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.