Sortiment Značky

Značky

Každá značka má svoj štýl a radu produktov, ktoré sa líšia od ostatných. Vybrané značky môžete zakúpiť priamo v e-shope,  ďalšie známe značky nájdete v ponuke predajní Corial. Viac

Pozrite sa, čo v sebe každá značka skrýva a nechajte sa osloviť a okúzliť ich rozmanitosťou.

  • Čistá línia odrážajúca v šperkoch a hodinkách krásu severskej krajiny je hlavným poznávacím znamením značky Bering. Klasický design hodiniek vás nesklame ani pri značke Sundial, ktorej hodinky sú poháňané svetlom.
  • Symbolika šperkov a hodiniek Engelsrufer je magická, zatiaľ čo poctivé striebro a ručné spracovanie všetkých šperkov sú úplne reálne.
  • Niektoré značky dávajú veľkú možnosť zostavovať si šperky podľa vlastných predsáav. Takou klasickou značkou je Pandora. Kombinovať korálky môžete aj na nármkoch značky Bering.
  • Švajčiarske hodinárske značky sa zas vyznačujú povestnou presnosťou a precíznosťou, ako sa môžete presvedčit pri hodinkách značky Swiss Military Hanowa. Značka nesie prestížne označenie SWISS MADE v podobe helvétskeho kríža.
  • V e-shope si taktiež môžete vybrať z japonských hodiniek Citizen nadupaných najmodernejšími technológiami.
Radiť
Filtrovať
Cena
od
do
Značka
Šperky
Hodinky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.