Sortiment Značky Citizen Hodinky Citizen

Hodinky Citizen

Všetky modely skladom, doručenie z e-shopu do 2 dní. Hodinky Citizen spájajú japonskú precíznosť spracovania s dokonalým materiálom a inovačnými technológiami.

Hodinky Citizen vsádzajú na tradíciu, kvalitu a inováciu.

Vlajkovou loďou sú hodinky kolekcie Eco-Drive One v súčasnosti najtenšie analógové hodinky na svete využívajúce solárne napájanie. Systém pohonu Eco-Drive sa neustále vyvíja a zdokonaľuje a nemá na konkurenčnom trhu obdoby. Systém Eco-Drive odstránil potrebu výmeny batérií v hodinkách.

Svetové prvenstvo si drží Citizen tiež so stále populárnymi hodinkami kolekcie Radiocontrolled - prvými hodinkami na svete riadenými rádiovým signálom presného času, ktoré dokázali v celokovovom puzdre ukryť anténový prijímač.

Ďalšia patentovaná technológia Citizen je ukrytá v kolekcii Satellite Wave. Hodinky prijímajú informácie o polohe a presnom čase zo satelitov GPS na obežných dráhach okolo Zeme a automaticky upravujú svoj čas a dátum.
 
Radiť
Filtrovať
Cena
od
do
Hodinky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.