Stíhate doručenie do Vianoc? Objednajte včas!

5. 12. 2023


Garancia doručenia do Vianoc

 

Vyhnite sa stresu a objednajte si

najneskôr v 18.12.2023 do polnoci!

Pri objednávkach zadaných neskôr nevieme zaručiť doručenie do Vianoc.

Platby prevodom - nespoliehaje sa na prevod do druhého dňa. Pokiaľ banka pripíše Vašu platbu neskôr, nemusíte balíček dostať včas. Mrzí nás to, ale z našej strany nejde platba od Vašej banky urýchliť.  

UPOZORNENIE - PARCEL SHOP

Vážení zákazníci, upozorňujeme, že pri výbere doručenia Vašej zásielky do Parcel shopov (Alza boxov) môže dôjsť k oneskoreniu doručenia kvôli vyťaženosti a nedostatku miesta. Pokiaľ je to možné, voľte prosím doručenie GLS na adresu.

Keďže vianočná sezóna je v plnom prúde, na vyzdvihnutie balíčka v GLS ParcelBoxe a AlzaBoxe budete mať k dispozícii 2 kalendárne dni s možnosťou predĺženia o 3 kalendárne dni


Chcete si objednávku vyzdvihnúť v niektorej z našich predajní?

Aj tento rok si môžete svoje objednávky vyzdvihnúť v našich predajniach až do 24.12.2023.

Vyberte si predajňu  

Ani tento nákup nennechávajte na poslednú chvíľu, nakoľko niektoré hodinky a šperky pre vás na predajne presúvamez centrálneho skladu. Vždy prosím sledujte dostupnosť tovaru na jednotlivých prevádzkach.
 
Vaše objednávky z obdobia medzi Vianocami a Novým rokom budeme spracovávať ihneď. Budete (si) tak môcť urobiť radosť hodinkami alebo šperkami čo najskôr.

Katalog_ikona-do-banneru_SANTA3.jpgKrásne Vianoce a všetko len to najlepšie v Novom roku Vám praje Váš CORIAL

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.