CORIAL - Optima Košice

prízemie

Kde nás nájdete?
Moldavská cesta 32
040 11, Košice | prízemie

Kde nás nájdete a ako sa k nám dostanete

Nájdete nás na prízemí obchodného centra Optima, vchod Cinemax. Obchodné centrum Optima leží 1 km od centra Košíc na križovatke Moldavskej cesty a diaľničného privádzača Červený rak. Vďaka svojej polohe je ľahko dostupné autom aj MHD (10, R3, 20L, 23, 21, R4, 25, 34, 52, R1) . Pri ceste autom určite oceníte kapacitu 1650 parkovacích miest.

Služby a servis

Máme najširšiu kolekciu hodiniek CITIZEN, BULOVA, BERING, SWISS MILITARY HANOWA, TELSTAR a POLICE. Prodáváme šperky a hodinky módnych značek ako ENGELSRUFER, POLICE, GUESS, LIU JO SILVERINO, BROSWAY a iné...

Vydáváme objednávky z nášho e-shopu.

ATRIUM OPTIMA

Obchodné centrum Optima leží 1 km od centra Košíc na križovatke Moldavskej cesty a diaľničného privádzača Červený rak. Vďaka svojej polohe je ľahko dostupné autom aj MHD (10, R3, 20L, 23, 21, R4, 25, 34, 52, R1) . Pri ceste autom určite oceníte kapacitu 1650 parkovacích miest.
Naša predajňa v obchodnom centre

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.