Sortiment Hodinky

Hodinky

Všetky hodinky sú skladom, doručíme do 2 dní od objednania. Vedieť hodinky dobre si vybrať sa oplatí, pretože si ich kupujeme nie len pre seba, ale napríklad tiež ako darček k významným životným miľníkom a výročiam. Viac
Potrebujete klasické módne alebo skôr športové hodinky? Preskúmajte v našom e-shope rôzne typy hodiniek:
  • hodinky celé z ocele alebo s koženým, či silikónovým remienkom
  • hodinky vo farbe zlata, striebra, ružového zlata aj s krištáľmi Swarovski
  • unisex hodinky v modernom dizajne pre mužov aj ženy

 

Klasické hodinky sú hodinky módne. Nosia sa do spoločnosti aj ako každodenný praktický doplnok a ukážka vášho osobitého štýlu. Nie je výnimkou, že dámy aj páni majú hodiniek niekoľko a ladia ich so svojim oblečením. Športové hodinky s vami zvládnu aj vyššiu fyzickú záťaž. Ich puzdro býva vyrobené z masívnej ocele a ciferník často kryje vysoko odolné zafírové sklíčko.

Kvalitné hodinky sú vždy vodotesné. Overte si, či vybrané vodotesné hodinky znesú záťaž, ktorú od nich očakávate - všetko o vodotesnosti hodiniek. Klasické hodinky na denné nosenie obvykle začínajú na vodotesnosti 3 ATM/bar, ktorú v našom e-shope ani neuvádzame - takým hodinkám neublíži umývanie rúk, ale do sprchy alebo bazéna ich radšej neberte. Športové hodinky majú vodotesnosť 10 ATM/bar a viac.

Radiť
Filtrovať
Cena
od
do
Značka
Hodinky
Je nám ľúto, ale momentálne tu nič nie je.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.