Sortiment Značky Engelsrufer

Engelsrufer

Urobte (si) radosť!

Strieborné šperky Engelsrufer rýdzosti 925/1000 z rúk nemeckých zlatníkov sú dokonalým darčekom. Šperky v podobe prekrásnych amuletov pre šťastie sa vyrábajú z toho najčistejšieho striebra a až potom sa poťahujú vrstvou žltého alebo ružového zlata. Táto vrstva je niekoľkonásobná, preto sa šperky ani každodenným nosením neošúchajú. Všetko skladom, doručenie do 2 dní.
  Viac

Anjelské zvončeky

Anjelské zvončeky sú zdobené prívesky s oceľovou rolničkou vnútri. Rolničky sa vyrábajú ručne, preto má každá z nich svoj jedinečný zvuk. Tiché cinkanie vytvára spojenie s vaším strážnym anjelom, ktorý tak nad vami neustále bdie. Jemné vibrácie navyše ukľudňujú myseľ.

Magické kamene

V súlade s prírodou vás mocný kameň obklopí svojou aurou a energiou. Tieto prírodné kamene majú pozitívny vplyv na telo a myseľ. Malachit znamená ochranu a šťastie. Tigrie oko zaistí rovnováhu a dodáva sebavedomie a odvahu. Červený jaspis podporuje vitalitu a silu. Ružový kremeň posilňuje lásku a harmóniu. Modrý achát znamená zdravie a rovnováhu. Tmavo modrým mocným kameňom je lapis lazuli, ktorý znamená dôveru a múdrosť.

Anjelské hodinky

Dámske hodinky Engelsrufer so symbolmi života, nebeskej lásky a ochrany zakúpite práve teraz exkluzívne v predajniach a e-shope Corial. Merajte čas od jednej príjemnej chvíle k ďalšej hodinkami s kúzelnou mocou!

Radiť
Filtrovať
Cena
od
do
Šperky
Hodinky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.