CORIAL - MAX Poprad

prízemie

Kde nás nájdete?
Dlhé hony 4588/1
058 01, Poprad | prízemie
Kontakt Telefón

Kde nás nájdete a ako sa k nám dostanete

Nájdete nás v obchodnom centre MAX, ktorý je situovaný pri dopravnom ťahu z Popradu smerom na Rožňavu v bezprostrednej  blízkosti najväčších sídlisk v Poprade JUH I až V a v blízkosti  športovej haly  Aréna Poprad. Z autobusovej stanice sa k nám dostanete linkou MHD č. 6, vystúpte na štvrtej zastávke "Nové mesto, Rožňavská cesta". Obchodné centrum disponuje viac ako 500 miest na parkovanie.

Služby a servis

V predajniach CORIAL si môžete vybrať zo širokej ponuky klasických, módnych a elegantných hodiniek a šperkov svetových značiek. Špecializujeme sa na značky CITIZEN, POLICE, SWISS MILITARY BY HANOWA, BERING a ENGELSRUFER, ktorých ponuka je u nás exkluzívne najväčšia. V ponuke nájdete tiež zvučné značky ako PANDORA, VOSTOK, LIU JO, GUESS, a mnoho ďalších. Personál Vám ochotne poradí, alebo pomôže s výberom.

MAX Poprad

OC MAX, je situované pri dopravnom ťahu z Popradu smerom na Rožňavu v bezprostrednej  blízkosti najväčších sídlisk v Poprade JUH I až V a v blízkosti  športovej haly  Aréna Poprad. Z autobusovej stanice sa k nám dostanete linkou MHD č. 6, vystúpte na štvrtej zastávke "Nové mesto, Rožňavská cesta". Obchodné centrum disponuje viac ako 500 miest na parkovanie.
Naša predajňa v obchodnom centre

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.