Sortiment Značky Pandora

Pandora

Od studenej zimy po nadejnú jar!

Nová kolekce Pandora Moments oslavuje krásy jari. Sú plné oslnivých farieb a symbolov slobody. Ponorte sa do najkrajšieho obdobia v roku a vdýchnite svojmu vzhľadu nový život pomocou sviežich šperkov, ktoré sú inšpirované jarnou prírodou. 

Hlavným predstaviteľom novej kolekcie sú lietajúce Lastovičky v rôznych oddtieňoch modrej farby. Vyberať môžete tiež z nových roztomilých zvieratiek ako Červená lienka, Lietajúce prasiatko jednorožec alebo ružový motýľ.

Zlaďte nové kúsky s vašou jedinečnou zbierkou alebo si zaobstarajte nové sety z napichovacích náušníc a náhrdelníku. 

Nechajte svoje sny vzlietnuť k oblakom!

Viac

Kolekcia PANDORA ME sa pýši najjemnejšími detailmi. Drobné prívesky vytvárajú na náramkoch životný príbeh.

Mikrokolekcia  Pandora Me nie je kompatibilná s príveskami a náramkami Moments a Reflexions. 

Šperky Pandora si získali srdcia miliónov žien na celom svete predovšetkým svojimi tematickými príveskami a amuletmi zo šterlingového striebra, žltého alebo ružového zlata, ktoré oslavujú drobné každodenné víťazstvá a pripomínajú radostné okamžiky.

Každý šperk Pandora je vyrobený ručne. Šperky sú zdobené vykladanými kameňmi, drahokamami a kultivovanými sladkovodnými perlami.

Ako autorizovaný online predajca tejto značky vám dodáme k nákupu šperkov Pandora "Osvedčenie o pravosti", ktoré potvrdzuje, že zakúpené šperky sú pravé.

Radiť
Filtrovať
Značka
Šperky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.