Sortiment Značky Pandora

Pandora

Zázraky noci

Mesiac tento rok prináša záblesk sviatočnej mágie a anjelské krídla prilietajú do našich snov. Nová kolekcia od Pandory nás vťahuje do tajomnej noci plných hviezd a nekonečných prianí.

Vyberať môžete aj z vianočných motívov, ktoré pripomínajú teplo domova, vôňu koláčikov a kúzlo času Vianoc.

Pandora Timeless víta do svojej trblietavej kolekcie nové výbrusy kameňov hruškovitého tvaru a nový Náramok Pavé Chain.

Nechýbajú ani sviatočné motívy od Disney - Mickey a Minnie prívesky otáčací mesiac alebo kúzelný polmesiac. A k oslave 100. výročia Disney nájdete dlho očakávaného Medvedíka Pooh!

Viac

Kolekcia PANDORA ME sa pýši najjemnejšími detailmi. Drobné prívesky vytvárajú na náramkoch životný príbeh.

Mikrokolekcia  Pandora Me nie je kompatibilná s príveskami a náramkami Moments a Reflexions. 

Šperky Pandora si získali srdcia miliónov žien na celom svete predovšetkým svojimi tematickými príveskami a amuletmi zo šterlingového striebra, žltého alebo ružového zlata, ktoré oslavujú drobné každodenné víťazstvá a pripomínajú radostné okamžiky.

Každý šperk Pandora je vyrobený ručne. Šperky sú zdobené vykladanými kameňmi, drahokamami a kultivovanými sladkovodnými perlami.

Ako autorizovaný online predajca tejto značky vám dodáme k nákupu šperkov Pandora "Osvedčenie o pravosti", ktoré potvrdzuje, že zakúpené šperky sú pravé.

Radiť
Filtrovať
Šperky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.