Sortiment Šperky

Šperky

Žiaden outfit nie je bez šperkov kompletný. Či už si vyberiete strieborný šperk Engelsrufer, Pandora či Silverino, alebo dáte prednosť oceli v podobe nekompromisných šperkov Police, rozhodne si urobte radosť.  Viac

Práve doplnky, ako sú náušnice, náhrdelníky, náramky a prstene z ušľachtilých kovov, dávajú ostatným tušiť, že dbáme aj na detaily.

  • Strieborné náramky a prívesky Pandora pre každú príležitosť.
  • Anjelské zvončeky a ďalšie magické symboly a amulety Engelsrufer pre nebeskú ochranu.
  • Príjemné strieborné šperky Silverino so zirkónmi alebo perlami rozžiari váš každodenný outfit.
  • Unisex náramky Police z ocele alebo kože jasne vyjadria váš nekompromisný štýl.
 
Stylingový tip: Nebojte sa kombinovať šperky z rôzne farebných kovov, napríklad žltého a ružového zlata, alebo kombinovať náhrdelníky v rôznych dĺžkach s príveskami. Výsledok vás milo prekvapí.
Šperky z drahých kovov musia byť od určitej hmotnosti a rýdzosti označené oficiálnou puncovou značkou. Prečítajte si, aké značky sú na šperkoch a podľa ktorých poznáte ich rýdzosť.
Radiť
Filtrovať
Cena
od
do
Značka
Šperky
Materiál

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.