Sortiment Značky Sternglas Hodinky Sternglas

Hodinky Sternglas

Sternglas je mladá hodinárska značka pochádzajúca z Hamburgu. Založil ju dizajnér Dustin Fontaine v roku 2016, kedy sa ako hodinársky nadšenec rozhodol vytvárať elegantné hodinky v štýle Bauhaus, tj. funkcionalistického dizajnu. Viac
Hodinky Sternglas sú typické svojim jednoduchým minimalistickým vzhľadom. Ich základ tvoria precizne spracované púzdra z ušľachtilej nerez ocele, v ktorých bijú quartzové alebo automatické kalibre značiek Ronda, Miyota alebo Sellita. Ide o kvalitné švajčiarske a japonské strojčeky známe predovšetkým svojou spoľahlivoťou a presnosťou. Všetky modely majú sférické zafírové sklo s dvojitou antireflexnou vrstvou, ktorá minimalizuje svetelné odlesky. Remienok každého modelu je jednoducho vyměniteľný vďaka systému „easy-click“, takže to ich majiteľ zvládne sám a bez náradia. V ponuke sú dámske aj pánske modely. 
Radiť
Filtrovať
Cena
od
do
Hodinky
  12  

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.