Sortiment Znańćky Thomas Sabo ҆perky Thomas Sabo

҆perky Thomas Sabo

҆perky Thomas Sabo

Nemeck√° lifestylov√° znańćka Thomas Sabo patr√≠ medzi popredn√ļ Ň°perk√°rsku Ň°pińćku uŇĺ od roku 1984 a v s√ļńćasnosti urńćuje m√≥dne trendy po celom svete.

Ponuka Ň°perkov je pln√° Ň°t√Ĺlov√Ĺch n√°ramkov, n√°hrdeln√≠kov, pr√≠veskov, prsteŇąov, n√°uŇ°n√≠c a v r√īznych Ň°t√Ĺloch - od klasick√©ho, romantick√©ho, aŇĺ po rebelsk√Ĺ. KaŇĺd√Ĺ deŇą in√Ĺ Ň°perk, to v√°m umoŇĺŇąuje hrav√° kolekcia Thomas Sabo Charm club. Stańć√≠ si vybraŇ• pr√≠vesok na n√°ramok alebo n√°hrdeln√≠k a v√°Ň° origin√°lny Ň°perk je na svete. Jemn√Ĺm Ň°perkom z kolekcie Charming svedńć√≠ vrstvenie. ҆perky s√ļ os√°dzan√© drobn√Ĺmi zirk√≥nmi. Tento mladistv√Ĺ Ň°t√Ĺl iste oslov√≠ kaŇĺd√©ho, kto m√° r√°d ńćistotu a jednoduchosŇ•.
Radiҕ
Filtrovaҕ
Cena
od
do
҆perky

Novinky na V√°Ň° e-mail

UŇĺ nikdy nezmeŇ°k√°te Ňĺiadnu zńĺavu alebo akciu. Ako prv√Ĺ sa dozviete o novom tovare v e-shope. PoŇ°leme V√°m len to, ńćo V√°s zauj√≠m√° - zadajte svoj e-mail.

Novinky na V√°Ň° e-mail
UŇĺ nikdy nezmeŇ°k√°te Ňĺiadnu zńĺavu alebo akciu. Ako prv√Ĺ sa dozviete o novom tovare v e-shope. PoŇ°leme V√°m iba to, ńćo V√°s zauj√≠ma - zadajte svoj e-mail.