Sortiment Značky Pandora Šperky Pandora

Šperky Pandora

Nový štýl retiazok Pandore ME a nová kolekcia epického príbehu Game of Thrones.

Kombinujte a vytvárajte štýly náramkov a náhrdelníkov ako nikdy predtým. Pandora ME prináša nový štýl retiazok v podobe perlových a metalických korálkov.
Preskúmajte svet ohňa a ľadu s novou kolekciou Game of Thrones od Pandory. Zima sa blíži! A vy by ste sa mali rozhodnúť, ktorý z rodov si vyberiete. Odvážnych Starkovcov alebo mocných Targaryenovcov.
Milovníci Disney postavičiek si tiež prídu na svoje. Objaviť môžete napríklad nový príbeh preslávenej rozprávky Coco.

Viac

Kolekcia PANDORA ME sa pýši najjemnejšími detailmi. Drobné prívesky vytvárajú na náramkoch životný príbeh.

Mikrokolekcia  Pandora Me nie je kompatibilná s príveskami a náramkami Moments a Reflexions. 

Šperky Pandora si získali srdcia miliónov žien na celom svete predovšetkým svojimi tematickými príveskami a amuletmi zo šterlingového striebra, žltého alebo ružového zlata, ktoré oslavujú drobné každodenné víťazstvá a pripomínajú radostné okamžiky.

Každý šperk Pandora je vyrobený ručne. Šperky sú zdobené vykladanými kameňmi, drahokamami a kultivovanými sladkovodnými perlami.

Ako autorizovaný online predajca tejto značky vám dodáme k nákupu šperkov Pandora "Osvedčenie o pravosti", ktoré potvrdzuje, že zakúpené šperky sú pravé.

Radiť
Filtrovať
Značka
Šperky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.