Pánske hodinky STERNGLAS Naos S01-NAY23-NY01
Pánske hodinky STERNGLAS Naos S01-NAY23-NY01
Pánske hodinky STERNGLAS Naos S01-NAY23-NY01
Pánske hodinky STERNGLAS Naos S01-NAY23-NY01
Pánske hodinky STERNGLAS Naos S01-NAY23-NY01
Pánske hodinky STERNGLAS Naos S01-NAY23-NY01
S01-NAY23-NY01

Pánske hodinky STERNGLAS Naos S01-NAY23-NY01

279,00
Skladom
Kliknite pre zobrazenie dostupnosti
-
Corial AVION Bratislava
do 3 dní
Corial MAX Poprad
do 3 dní
Corial NOVUM Prešov
skladom
Corial OPTIMA Košice
do 3 dní
Doručenie na adresu - SR
ihneď
Doručenie do GLS Parcel Shop
ihneď
Doručenie na adresu - ČR
ihneď
doručenie do 2 dní
vrátenie do 30 dní
vernostné kredity za každý nákup
doprava zdarma
autorizovaný servis

Parametre


ZnačkaSternglas
KolekciaNaos
Materiálušľachtilá nerez oceľ
Farbastrieborná; čierna; žltá
Priemer/ veľkosť puzdra38 mm
Číselníkžltý
Povrchová úpravaPVD
Sklozafírové s dvojitou antireflexnou úpravou
Ťah/ remienoknylonový (Cordura)
Vodotesnosť5 ATM/bar - sprchovanie
Doba záruky2 roky
Určeniepánske
Extrasystém výmeny remienka „easy-click“; tkaný náramok s vynikajúcou pevnosťou, nárazuvzdornosťou a vodeodolnosťou

Funkcie

Systém pohonuQUARTZ
Zobrazenie času (analógovo)hodiny, minúty
Zobrazenie kalendára (analógovo)dátum

Produkt je v kategóriách

Pánske hodinky SternglasHodinky limitovaná edícia

Používanie a starostlivosť


Pre zachovanie čo najdlhšej životnosti, perfektného vzhľadu a funkčnosti hodiniek Sternglas stačí dodržiavať niekoľko zásad.

Udržujte hodinky čisté a pravidelne navštevujte servis kvôli overeniu vodotesnosti a presnosti chodu. Snažte sa vyhýbať silným nárazom a extrémnym teplotám nad 50 stupňov alebo pod -10 stupňov. Normálny prevádzkový teplotný rozsah hodiniek je od 5 do 35˚C.

Pokiaľ sú hodinky vhodné aj na kúpanie, potrebujú po pobyte v slanej vode dôkladne očistiť od zbytkov soli - najlepšie opláchnutím v pitnej vode a následným osušením suchou, sacou utierkou.

Aj keď máte hodinky s dostatočnou vodotesnosťou pre kúpanie a vodné športy, kožený remienok pred vodou radšej chráňte. Koža môže namáčaním stratiť svoju pružnosť.

Ekologická likvidácia - hodinky, hodiny a budíky, okrem tých s automatickým pohonom, majú v sebe batériu alebo akumulátor, preto je potrebné s nimi na konci ich životnosti zachádzať šetrne s ohľadom na prírodu. Hodinky nepatria do komunálneho odpadu >> 

Vodotesnosť


Pri styku s vodou nevystavujte hodinky Sternglas väčšej záťaži, než akú uvádza ich vodotesnosť. Kliknite s zistite, čo presne označenie vodotesnosti znamená.

S hodinkami na letnej dovolenke?

Pri sprchovaní, či kúpaní s vodotesnými hodinkami je dôležité vyvarovať sa prudkých zmien teploty vody. Skôr ako sa s hodinkami vrhnete do morských vĺn, najskôr ich ľahko opláchnite, aby ste zmiernili teplotný šok. Po kúpaní v mori odporúčame hodinky opláchnuť pitnou vodou, aby sa z nich zmyla usadená soľ. Ideálne je nechať potom hodinky vyčistiť v autorizovanom servise.

Podmienky záruky


Na hodinky Sternglas poskytujeme záruku 2 roky.

V prípade potreby sa prosím obráťte na náš autorizovaný servis 

Sternglas

Sternglas je mladá hodinárska značka pochádzajúca z Hamburgu. Založil ju dizajnér Dustin Fontaine v roku 2016, kedy sa ako hodinársky nadšenec rozhodol vytvárať elegantné hodinky v štýle Bauhaus, tj. funkcionalistického dizajnu.

Model NAOS s batériovým strojčekom, ktorý uviedol na trh medzi prvými, slávil úspech takmer okamžite a keď nasledovala verzia s automatickým pohonom, obdržala nemeckú cenu IF Design Award. Rovnako úspešne, cenami ovenčené, dopadli modely HAMBURG a ASTHET o pár rokov neskôr a obľube sa tešia stále. Ich podoba prechádza neustále dizajnovými zmenami, aj keď je v ponuke elegantných modelov pre formálne príležitosti, funkčnosť s estetikou dokázal Sternglas spojiť v potápačskom modeli MARUS, ktorý má otočnú lunetu, šrobovaciu korunku aj veko a vodotesnosť do tlaku až 20 bar.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.