Dámske hodinky HANOWA Rivera HAWLB2200505
Dámske hodinky HANOWA Rivera HAWLB2200505
Dámske hodinky HANOWA Rivera HAWLB2200505
Dámske hodinky HANOWA Rivera HAWLB2200505
HAWLB2200505

Dámske hodinky HANOWA Rivera HAWLB2200505

179,00
Skladom
Kliknite pre zobrazenie dostupnosti
-
Corial AVION Bratislava
nedostupné
Corial MAX Poprad
nedostupné
Corial NOVUM Prešov
nedostupné
Corial OPTIMA Košice
nedostupné
Doručenie na adresu - SR
ihneď
Doručenie do GLS Parcel Shop
ihneď
Doručenie na adresu - ČR
nedostupné
doručenie do 2 dní
vrátenie do 30 dní
vernostné kredity za každý nákup
doprava zdarma
autorizovaný servis
záruka pravosti

Parametre


ZnačkaHanowa
KolekciaRivera
Materiálušľachtilá nerez oceľ
Farbastrieborná; oranžová
Priemer/ veľkosť puzdra32 mm
Číselníkstrieborný
Sklominerálne
Ťah/ remienokkožený
Kamenezirkón
Vodotesnosť5 ATM/bar - sprchovanie
Doba záruky3 roky
Určeniedámske

Funkcie

Systém pohonuQUARTZ
Zobrazenie času (analógovo)hodiny, minúty, sekundy
Zobrazenie kalendára (analógovo)dátum

Produkt je v kategóriách

Dámske hodinky Hanowa

Používanie a starostlivosť


Dodržujte niekoľko zásad, aby si vaše hodinky Hanowa zachovali perfektný vzhľad a funkčnosť čo najdlhšie.

Udržujte hodinky čisté a pravidelne navštevujte servis kvôli overeniu vodotesnosti a presnosti chodu. Snažte sa vyhýbať silným nárazom a extrémnym teplotám nad 50 stupňov alebo pod -10 stupňov. Normálny prevádzkový teplotný rozsah hodiniek je od 5 do 35˚C.

Pokiaľ sú hodinky vhodné aj na kúpanie, potrebujú po pobyte v slanej vode dôkladne očistiť od zbytkov soli - najlepšie opláchnutím v pitnej vode a následným osušením suchou, sacou utierkou.

Aj keď máte hodinky s dostatočnou vodotesnosťou pre kúpanie a vodné športy, kožený remienok pred vodou radšej chráňte. Koža môže namáčaním stratiť svoju pružnosť.

Ekologická likvidácia - hodinky, hodiny a budíky, okrem tých s automatickým pohonom, majú v sebe batériu alebo akumulátor, preto je potrebné s nimi na konci ich životnosti zachádzať šetrne s ohľadom na prírodu. Hodinky nepatria do komunálneho odpadu >> 
 

Vodotesnosť


Pri styku s vodou nevystavujte hodinky väčšej záťaži, než akú uvádzajú ich vodotesnosť.

S hodinkami na letnej dovolenke?
Pri sprchovaní, či kúpaní s vodotesnými hodinkami je dôležité vyvarovať sa prudkých zmien teploty vody. Skôr ako sa s hodinkami vrhnete do morských vĺn, najskôr ich ľahko opláchnite, aby ste zmiernili teplotný šok. Po kúpaní v mori odporúčame hodinky opláchnuť pitnou vodou, aby sa z nich zmyla usadená soľ. Ideálne je nechať potom hodinky vyčistiť v autorizovanom servise.
 

Podmienky záruky


Na hodinky Hanowa sa poskytuje predĺžená záruka 3 roky.

V prípade potreby sa obráťte na náš autorizovaný servis.

Hanowa

Hodinky Hanowa sú jemnejšou a elegantnejšou variantou dobre zavedenej a hodnotenej značky Swiss Military Hanowa. Obe pochádzajú z jednej továrne v Mendirisiu na južných svahoch Álp. Obe tiež zdieľajú rovnakú vieru v poctivé hodinárske remeslo predávané švajčiarskymi hodinármi z generácie na generáciu. Dôsledné používanie prvotriednej nerezovej ocele, najkvalitnejšej prírodnej kože a precízne spracovanie.

Bezchybná funkčnosť a ľahkosť sa snúbi s aktuálnymi trendmi, ktoré sú vždy zahalené do módnych farieb a motívov. V ponuke môžete nájsť aj darčekové sety hodiniek pre ňu a pro neho, hodinky s vymeniteľnými remienkami a dokonca aj sadu s náhrdelníkom.

Značka Hanowa je nositeľom najvyššieho certifikátu kvality SWISS MADE, ktorý švajčiarska vláda udeľuje iba starostlivo vybraným a overeným výrobcom.

Pozáručný servis a opravy starších modelov

U hodiniek, ktoré boli zakúpené v zahraničí, platí záručná doba podľa podmienok uvedených v Medzinárodnom záručnom liste, ktorý musí byť riadne vyplnený a predložený spolu s hodinkami.

Náhradné diely na modely hodiniek, u ktorých bola výroba už ukončená, sú k dispozícii ešte cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisné stredisko Vás v prípade záujmu môže informovať o situácii u konkrétneho modelu. 

Garancia pôvodu


Hodinky značky Hanowa pre vás dovážame na Slovensko priamo od výrobcu. V klenotníckych predajniach a v e-shope Corial ručíme za pôvod a pravosť tovaru, poskytujeme záručný i pozáručný servis.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.