Prívesok PANDORA Rozdeliteľné srdce pre priateľov
Prívesok PANDORA Rozdeliteľné srdce pre priateľov
Prívesok PANDORA Rozdeliteľné srdce pre priateľov
Prívesok PANDORA Rozdeliteľné srdce pre priateľov
PAN792743C01 (792743C01)

Prívesok PANDORA Rozdeliteľné srdce pre priateľov

59,00
Skladom
Kliknite pre zobrazenie dostupnosti
-
Corial AVION Bratislava
do 3 dní
Corial MAX Poprad
skladom
Corial NOVUM Prešov
skladom
Corial OPTIMA Košice
do 3 dní
Pandora EPERIA Prešov
skladom
Pandora FORUM Poprad
skladom
Doručenie na adresu - SR
ihneď
Doručenie do GLS Parcel Shop
ihneď
Doručenie na adresu - ČR
ihneď
doručenie do 2 dní
vrátenie do 30 dní
vernostné kredity za každý nákup
doprava zdarma
záruka pravosti

Parametre


ZnačkaPandora
KolekciaPandora Moments
Materiálstriebro 925/1000
TémaRodina a priatelia
Farbastrieborná
Kamenekubická zirkónia
Doba záruky2 roky

Produkt je v kategóriách

Prívesky PandoraStrieborné šperky

Používanie a starostlivosť


O strieborné šperky je potrebné sa starať, aby boli stále pekné a atraktívne ako pri ich nákupe. Je teda vhodné odkladať ich pri športe, vyvarovať sa kontaktu s vlhkosťou a chemickým látkam ako parfumy, krémy, chlóru alebo lakom na vlasy. Pokiaľ ich nenosíte, uložte je do krabičiek alebo sáčkov na šperky.

Aj pri dobrej starostlivosti striebro po určitej dobe stráca nosením svoj lesk. Nečistené striebro môže časom v dôsledku oxidácie i sčernieť. Poradíme vám, ako sa starať o strieborné šperky.

Zabezpečte si profesionálne prostriedky na čistenie šperkov alebo otvárak šperkov Pandora v tvare srdca, ktorý zároveň slúži ako kľúčenka.

Ako správne vybrať


Pokiaľ sa náhodou pri nákupe netrafíte do veľkosti alebo do vkusu obdarovaného - nevadí. Výmenu šperkov z e-shopu i predajní Corial môžete uskutočniť do 14 dní od zakúpenia.

Pravosť šperkov


Všetky strieborné šperky Pandora sú označené veľkým písmenom "S" (strieborné). Nasleduje označenie rýdzosti častíc striebra na tisíc jednotiek hmotnosti S925 (92,5% čistého striebra).

Všetky zlaté šperky Pandora sú označené veľkým písmenom "G" (anglické zlato). Nasleduje označenie rýdzosti častíc zlata na tisíc jednotiek v zliatine zlata - 14k: G585 (58,5% čisté zlato) alebo 18k: G750 (75% čisté zlato).

Originálne balenie Pandora

Všetky šperky Pandora posielame v originálnych sáčkoch označených kódom. Môžete overiť, či šperky zodpovedajú kódu na faktúre alebo paragóne. Šperky sú tiež dodávané s originálnym balením Pandora.

Osvedčenie o pravosti

Ku každému nákupu sa vydáva "Osvedčenie o pravosti", ktoré je platné spolu s potvrdením o kúpe od autorizovaného predajcu šperkov Pandora. V každom osvedčení sa uvádza číslo predajného dokladu a tým sa potvrdzuje pravosť všetkého tovaru Pandora uvedeného v tomto doklade.

www.pandora.net

Pandora

Šperky Pandora si získali srdcia miliónov žien po celom svete predovšetkým svojimi tematickými príveskami a amuletmi zo šterlingového striebra, niekedy pokrytého žltým alebo ružovým zlatom, ktoré oslavujú malé každodenné víťazstvá a pripomínajú radostné chvíle.
 
Vyberte si perfektný náramok... a potom pridávate... a pridávate korálky a prívesky. Či už milujete psov, dobrú kávu alebo veríte v šťastie skryté v štvorlístku - každý náramok Pandora je unikát, ktorý o vás veľa vypovie. Pripomenie vám vaše chvíle šťastia alebo významné životné úspechy.
 
S každou kolekciou prichádzajú nové farby a talizmany pre šťastie. Šperky Pandora sú skvelým darčekom pre každú ženu. Darujte náramok Pandora a prikúpte si prívesok vždy, keď je príležitosť oslavovať.

Každý šperk PANDORA je ručne vyrobený.
 
Šperky sú zdobené ručne vykladanými kameňmi, drahokamami a kultivovanými sladkovodnými perlami.

Garancia pôvodu


Klenotnícke predajne a e-shop Corial sú autorizovanými predajcami šperkov značky Pandora. Ručíme za pôvod, kvalitu a pravosť tovaru.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.