Pánske hodinky HANOWA Kander HAWGH0001802
Pánske hodinky HANOWA Kander HAWGH0001802
Pánske hodinky HANOWA Kander HAWGH0001802
Pánske hodinky HANOWA Kander HAWGH0001802
zľava -10%

HAWGH0001802

Pánske hodinky HANOWA Kander HAWGH0001802

179,00
161,10
Skladom
Kliknite pre zobrazenie dostupnosti
-
Corial AVION Bratislava
nedostupné
Corial MAX Poprad
nedostupné
Corial NOVUM Prešov
nedostupné
Corial OPTIMA Košice
nedostupné
Doručenie na adresu - SR
ihneď
Doručenie do GLS Parcel Shop
ihneď
Doručenie na adresu - ČR
nedostupné
doručenie do 2 dní
vrátenie do 30 dní
vernostné kredity za každý nákup
doprava zdarma
autorizovaný servis
záruka pravosti

Parametre


ZnačkaHanowa
KolekciaKander
Materiálušľachtilá nerez oceľ
Farbastrieborná; čierna
Priemer/ veľkosť puzdra43 mm
Číselníkmodrý
Sklominerálne
Ťah/ remienokušľachtilá nerez oceľ
Vodotesnosť5 ATM/bar - sprchovanie
Doba záruky3 roky
Určeniepánske
Luminiscenciaručičky, indexy

Funkcie

Systém pohonuQUARTZ
Zobrazenie času (analógovo)hodiny, minúty, sekundy
Zobrazenie kalendára (analógovo)dátum

Produkt je v kategóriách

Pánske hodinky Hanowa

Používanie a starostlivosť


Dodržujte niekoľko zásad, aby si vaše hodinky Hanowa zachovali perfektný vzhľad a funkčnosť čo najdlhšie.

Udržujte hodinky čisté a pravidelne navštevujte servis kvôli overeniu vodotesnosti a presnosti chodu. Snažte sa vyhýbať silným nárazom a extrémnym teplotám nad 50 stupňov alebo pod -10 stupňov. Normálny prevádzkový teplotný rozsah hodiniek je od 5 do 35˚C.

Pokiaľ sú hodinky vhodné aj na kúpanie, potrebujú po pobyte v slanej vode dôkladne očistiť od zbytkov soli - najlepšie opláchnutím v pitnej vode a následným osušením suchou, sacou utierkou.

Aj keď máte hodinky s dostatočnou vodotesnosťou pre kúpanie a vodné športy, kožený remienok pred vodou radšej chráňte. Koža môže namáčaním stratiť svoju pružnosť.

Ekologická likvidácia - hodinky, hodiny a budíky, okrem tých s automatickým pohonom, majú v sebe batériu alebo akumulátor, preto je potrebné s nimi na konci ich životnosti zachádzať šetrne s ohľadom na prírodu. Hodinky nepatria do komunálneho odpadu >> 
 

Vodotesnosť


Pri styku s vodou nevystavujte hodinky väčšej záťaži, než akú uvádzajú ich vodotesnosť.

S hodinkami na letnej dovolenke?
Pri sprchovaní, či kúpaní s vodotesnými hodinkami je dôležité vyvarovať sa prudkých zmien teploty vody. Skôr ako sa s hodinkami vrhnete do morských vĺn, najskôr ich ľahko opláchnite, aby ste zmiernili teplotný šok. Po kúpaní v mori odporúčame hodinky opláchnuť pitnou vodou, aby sa z nich zmyla usadená soľ. Ideálne je nechať potom hodinky vyčistiť v autorizovanom servise.
 

Podmienky záruky


Na nezlavnené hodinky HANOWA se poskytuje rozšírená záruka 3 roky.
V prípade zlavnených a dopredajových modelov je záruka 2 roky.

Pri uplatňovaní reklamácie v predĺženej záručnej dobe je podmienkou doloženie platného záručného listu (kde je predĺžená doba vyznačená). 

V prípade potreby sa obráťte na náš autorizovaný servis.

Hanowa

Hodinky Hanowa sú jemnejšou a elegantnejšou variantou dobre zavedenej a hodnotenej značky Swiss Military Hanowa. Obe pochádzajú z jednej továrne v Mendirisiu na južných svahoch Álp. Obe tiež zdieľajú rovnakú vieru v poctivé hodinárske remeslo predávané švajčiarskymi hodinármi z generácie na generáciu. Dôsledné používanie prvotriednej nerezovej ocele, najkvalitnejšej prírodnej kože a precízne spracovanie.

Bezchybná funkčnosť a ľahkosť sa snúbi s aktuálnymi trendmi, ktoré sú vždy zahalené do módnych farieb a motívov. V ponuke môžete nájsť aj darčekové sety hodiniek pre ňu a pro neho, hodinky s vymeniteľnými remienkami a dokonca aj sadu s náhrdelníkom.

Značka Hanowa je nositeľom najvyššieho certifikátu kvality SWISS MADE, ktorý švajčiarska vláda udeľuje iba starostlivo vybraným a overeným výrobcom.

Pozáručný servis a opravy starších modelov

U hodiniek, ktoré boli zakúpené v zahraničí, platí záručná doba podľa podmienok uvedených v Medzinárodnom záručnom liste, ktorý musí byť riadne vyplnený a predložený spolu s hodinkami.

Náhradné diely na modely hodiniek, u ktorých bola výroba už ukončená, sú k dispozícii ešte cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisné stredisko Vás v prípade záujmu môže informovať o situácii u konkrétneho modelu. 

Garancia pôvodu


Hodinky značky Hanowa pre vás dovážame na Slovensko priamo od výrobcu. V klenotníckych predajniach a v e-shope Corial ručíme za pôvod a pravosť tovaru, poskytujeme záručný i pozáručný servis.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.