Pánske hodinky CITIZEN Promaster Sky CB5006-02L
Pánske hodinky CITIZEN Promaster Sky CB5006-02L
Pánske hodinky CITIZEN Promaster Sky CB5006-02L
zľava -10%

CB5006-02L

Pánske hodinky CITIZEN Promaster Sky CB5006-02L

515,00
463,50
Skladom
Kliknite pre zobrazenie dostupnosti
-
Corial AVION Bratislava
skladom
Corial MAX Poprad
do 3 dní
Corial NOVUM Prešov
do 3 dní
Corial OPTIMA Košice
skladom
Doručenie na adresu - SR
ihneď
Doručenie do GLS Parcel Shop
ihneď
Doručenie na adresu - ČR
ihneď
doručenie do 2 dní
vrátenie do 30 dní
vernostné kredity za každý nákup
doprava zdarma
autorizovaný servis
záruka pravosti

Parametre


ZnačkaCitizen
KolekciaPROMASTER SKY
Materiálušľachtilá nerez oceľ
Farbačierna; modrá
Priemer/ veľkosť puzdra45,9 mm
Číselníkmodrý
Povrchová úpravaIP (iontové pokovenie)
Sklozafírové
Ťah/ remienoksilikónový
Vodotesnosť20 ATM/bar - plytké rekreačné potápanie
Doba záruky5 rokov
Určeniepánské
Luminiscenciaručičky, indexy

Funkcie

SYSTÉM POHONUECO-DRIVE
- Rezerva chodu10 měsíců
- Ukazovateľ rezervy choduano
Zobrazenie času (analógovo)hodiny, minúty, sekundy
24 hod. ukazovateľano
Zobrazenie kalendára (analógovo)dátum, deň v týždni, mesiac, rok
CHRONOGRAF (STOPKY)
- Presnosť merania (počet krokov)1/1 sek.
- Meraný časový intervalmax. 60 min.
- Medzičasne
ĎALŠIE ČASOVÉ FUNKCIE (ÚDAJE)
- Automatický kalendárano
- Svetové časyano
- Časové pásmane
- Duálny časne
- Letný časano
- Zobrazenie času UTCne
- Ukazovateľ mesačnej fázyne
Budík (alarm)ano
FUNKCIE PRÍJMU RÁDIOVÉHO ČASOVÉHO SIGNÁLU (RADIO CONTROLLED)
- Vysielače rádiového signáluDCF, WWVB, JJY, BPC
- Automatická aktivácia príjmu signáluano
- Manuálna aktivácia príjmu signáluano
- Potvrdenie stavu príjmuano
- Ukazovateľ výsledku posledného príjmuano
Energeticky úsporný režimano
Výstraha potreby dobitiaano
Ochrana proti prílišnému nabitiuano
Automatická korekcia ručičiekne
Antimagnetické prevedeniene
Detekcia nárazovne
Detekcia zastavenia nabíjania pri extrémnych teplotáchne

Produkt je v kategóriách

Pánske hodinky CitizenHodinky rádiom riadenéHodinky letecké

Popis produktu


Pánske hodinky CITIZEN Promaster Sky CB5006-02L sú skvele vybavený športový chronograf, ktorého funkcie ocenia nielen piloti. Na modrom číselníku sú výborne viditeľné luminiscenčné ručičky a indexy. Ukazovateľ dátumu je umiestnený na pozícii 4 hodín. Dva malé čierne číselníky merajú 24 hodín a minúty pri použití stopiek, tretí slúži pre navolenie požadovanej funkcie. Hodinky sú vybavené ukazovateľom dňa v týždni, letným časom, budíkom, svetovými časmi a energeticky úsporným režimom. Na obvode číselníka je umiestnená logaritmická stupnica, ktorá sa ovláda obojsmerne otočnou lunetou. Číselník je chránený zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Puzdro je vyrobené z ušľachtilej ocele s čiernym povlakom technológiou iontového pokovenia (IP), ktorá je kvalitná a stála. Pohodlné nosenie zaručuje čierny kaučukový remienok. Hodinky sú s absolútnou presnosťou riadené rádiovým signálom a ich strojček s technológiou Eco-Drive je poháňaný svetelnou energiou. K nabíjaniu stačí najslabší svetelný zdroj. Po plnom nabití akumulátora vydržia až 10 mesiacov v chode a na nutnosť dobitia upozorní výstražná funkcia. Hodinky sú vodotesné do 20 ATM a vydržia tak aj plytšie potápanie. Ich funkcie ocení aktívny muž každý deň.

Používanie a starostlivosť


Pre zachovanie čo najdlhšej životnosti, perfektného vzhľadu a funkčnosti hodiniek Citizen stačí dodržiavať niekoľko zásad. Udržujte hodinky čisté a pravidelne navštevujte servis kvôli overeniu vodotesnosti a presnosti chodu. Snažte sa vyhýbať silným nárazom a extrémnym teplotám nad 50 stupňov alebo pod -10 stupňov. Normálny prevádzkový teplotný rozsah hodiniek je od 5 do 35˚C.

Pokiaľ sú hodinky vhodné aj na kúpanie, potrebujú po pobyte v slanej vode dôkladne očistiť od zbytkov soli - najlepšie opláchnutím v pitnej vode a následným osušením suchou, sacou utierkou.

Aj keď máte hodinky s dostatočnou vodotesnosťou pre kúpanie a vodné športy, kožený remienok pred vodou radšej chráňte. Kože môže namáčaním stratiť svoju pružnosť.

Ekologická likvidácia - hodinky, hodiny a budíky, okrem tých s automatickým pohonom, majú v sebe batériu alebo akumulátor, preto je potrebné s nimi na konci ich životnosti zachádzať šetrne s ohľadom na prírodu. Hodinky nepatria do komunálneho odpadu >> 

Vodotesnosť


Pri styku s vodou nevystavujte hodinky CITIZEN väčšej záťaži, než akú uvádza ich vodotesnosť. Kliknite s zistite, čo presne označenie vodotesnosti znamená.

S hodinkami na letnej dovolenke?
Pri sprchovaní, či kúpaní s vodotesnými hodinkami je dôležité vyvarovať sa prudkých zmien teploty vody. Skôr ako sa s hodinkami vrhnete do morských vĺn, najskôr ich ľahko opláchnite, aby ste zmiernili teplotný šok. Po kúpaní v mori odporúčame hodinky opláchnuť pitnou vodou, aby sa z nich zmyla usadená soľ. Ideálne je nechať potom hodinky vyčistiť v autorizovanom servise.
 

Podmienky záruky


Na hodinky CITIZEN se poskytuje záruka 5 rokov.

V prípade potreby sa obráťte náš autorizovaný servis.

Opravy starších modelov a pozáručný servis

Náhradné diely na modely hodiniek, u ktorých bola výroba už ukončená, sú k dispozícii ešte cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisné stredisko Vás v prípade záujmu môže informovať o situácii u konkrétneho modelu. 
 

Citizen

Japonská spoločnosť CITIZEN je najväčší výrobca hodiniek na svete – ročná produkcia sa počíta v stámiliónoch kusov. Jej strojčeky nájdete tiež v hodinkách rady zvučných hodinárskych značiek. Citizen je nielen najväčším výrobcom ale taktiež technologickým leaderom, ktorý je na špičke vývoja časomernej techniky. Ako prvý použil pre pohon hodiniek ekologicky úplne čisté zdroje - svetlo, pohyb, teplo ľudského tela.

Hodinky Citizen vsádzajú na tradíciu, kvalitu a inováciu. Vlajkovou loďou sú modely so systémom pohonu Eco-Drive, ktorý sa neustále vyvíja a zdokonaľuje a ktorý nemá na konkurenčnom trhu obdoby. Systém Eco-Drive odstránil potrebu výmen batérií v hodinkách.

Hodinky kolekcie Eco-Drive One sú v súčasnosti najtenšie analógové hodinky na svete využívajúce solárne napájanie. Merajú na výšku iba 2,98 mm.

Svetové prvenstvo si taktiež drží so stále populárnymi hodinkami kolekcie Radiocontrolled - prvými hodinkami na svete riadenými rádiovým signálom presného času, ktoré dokázali v celokovovom puzdre ukryť anténny prijímač. Každý, kto si ich zaobstaral, tak na svojom zápästí nosí hodinky, ktoré svoj čas neustále synchronizujú so super presnými atómovými hodinami. V kombinácii so systémom Eco-Drive sú hodinky Radiocontrolled ideálom pre tých, ktorí chcú super presné hodinky bez akejkoľvek starostlivosti o ne: neustále sa dobíjajú energiou zo svetla a neustále kontrolujú presný čas (samotné uskutočnia zmenu zimného na letný čas a naopak).

Ďalšia patentovaná technológia Citizen je ukrytá v kolekcii Satellite Wave. Hodinky prijímajú informácie o polohe a presnom čase zo satelitov GPS na obežných dráhach okolo Zeme a automaticky upravujú svoj čas a dátum. V kombinácii so systémom pohonu Eco-Drive vám ukážu spoľahlivo správny a presný čas, nech ste kdekoľvek na Zemi.

Hodinky Citizen spájajú japonskú precíznosť spracovania s dokonalým materiálom a inovačnými technológiami.

Citizen je značka s dlhou tradíciou - v roku 2018 oslávila 100 výročie od svojho založenia.
 

www.citizenhodinky.sk

Garancia pôvodu


Hodinky značky Citizen pre vás dovážame na Slovensko priamo od výrobcu. V klenotníckych predajniach a v e-shope Corial ručíme za pôvod a pravosť tovaru, poskytujeme záručný i pozáručný servis.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.