Objavte luxusné šperky Ti Sento

8. 12. 2022


,,SME ELEGANTNÉ A RAFINOVANÉ,
  ALE NIKDY NIE NUDNÉ.”

 
Celosvetovo známa holandská značka Ti Sento vyrába strieborné šperky v talianskom štýle viac než 20 rokov. Vyniká svojou mimoriadnou kvalitou a elegantným dizajnom. Ich šperky sú detailne prepracované, ručne osádzané a vyrobené z tých najlepších materiálov. Každý z nich je potiahnutý rhodiom, čo im dodává vyšší lesk. Táto povrchová úprava tiež poskytuje vyššiu ochranu proti poškriabaniu a strate farebnosti, ku kterému časom prirodzene dochádza.

 
Šperky stelesňujú luxus, pôvab a eleganicu.Dizajnéri tejto značky sa pri navrhovaní novej kolekcie vždy inšpirujú určitým miestom, mestom, objektom alebo pohybom. Môže to byť doslova čokoľvek. Šperky sprevádza dokonalý zmysel pre detail. Je možné ich jednoducho kombinovať a vytvárať z nich váš unikátny look.

 

MIX & MATCH

Čím viac, tým lepšie.
 

Vytvorte si svoju jedinečnú kombináciu podľa danej príležitosti a svojho osobného štýlu. Nechajte sa uniesť jej výnimočnosťou. Pri šperkoch Ti Sento nemá fantázia žiadne medze. Buďte hravé!

 

„Šperky sú tu preto, aby robili radosť. Vyberajte si ich podľa svojho vkusu a podčiarknite nimi svoju jedinečnú osobnosť. To je presne to, čím sa riadim, keď vytváram naše nové kolekcie.“

Lilian Van Zuylen
(Art Director of the Atelier Ti Sento)KONTRAST & VRSTVENIE

Materiály, které dizajnéri používajú, sú kľúčom k ich charakteristickému štýlu. Zameriavajú sa na myšlienku spojiť ,,odlišné” v ,,jednotné”. A práve kontrast farieb a materiálov robí z ich šperkov jedinečné kúsky. Bohatstvo kolekcie spočívá v materiáloch a kontrastných tvaroch.Odvážte sa byť iná, odvážte sa byť sama sebou.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.