POLICE x Batman

4. 3. 2022

Patríte k fanúšikom netopierieho muža? Urobte si radosť „temnými“ hodinkami Police z limitovanej edície k filmu The Batman, ktorý má premiéru 3. marca 2022.

Pozrite si trailer, zaobstarjte si batmanovské hodinky Police a potom hurá do kina!Vyberte si zo 4 zberateľských modelov

Batmanovských hodiniek k novému filmu s Robertom Pattinsonom bolo vyrobených iba 10 000 kusov, takže je jasné, že majú (a budú mať) veľkú zberateľskú hodnotu. Značka Police se po dizajnovej stránke inšpirovala supervýbavou Batmana a Catwoman, ale aj temnou atmosférou mesta Gotham City. Vyberte si zo 4 modelov THE BATMAN, CATWOMAN, VENGEANCE a GOTHAM CITY.

Batarang_ikona_100x100.jpg

Hodinky budú ve vašej zbierke vyčnievať vďaka štýlovemu baleniu

Batarang_ikona_100x100.jpg

Všetky hodinky z limitovanej edície dodáváme v špeciálnej krabičke, ktorá po otvorení vytvorí ikonického netopiera – v originále Batwing.

Garantujeme vám, že rovnako ako vo filme pomocou tohto symbolu na oblohe privoláva gothamská polícia Batmana, privolá táto krabička aj pozornosť vašej návštevy. Naviac dostanete ešte krásny 3D znak Batmana z karbónu a certifikát pravosti.


Tak už viete, ktoré sa vám páčia?Je jedno, aké hodinky POLICE si kúpite. Ku každým od teraz až do konce marca 2022 alebo do vypredania zásob dostanete automaticky DVA ŠTÝLOVÉ DARČEKY - kľúčenku a tašku POLICE x BATMAN. 


Batarang_ikona_100x100.jpg

#PolicexTheBatman #PoliceLifestyle #Batman #DCComics


 

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.