Pánske hodinky POLICE Batman
Pánske hodinky POLICE Batman
Pánske hodinky POLICE Batman
Pánske hodinky POLICE Batman
Pánske hodinky POLICE Batman
Pánske hodinky POLICE Batman
Pánske hodinky POLICE Batman
Pánske hodinky POLICE Batman
Pánske hodinky POLICE Batman
Pánske hodinky POLICE Batman
zľava -10%

PEWJA2204901

Pánske hodinky POLICE Batman

429,00 €
386,10 €
Nie je skladom
Kliknite pre zobrazenie dostupnosti
Corial AVION Bratislava
nedostupné
Corial MAX Poprad
nedostupné
Corial NOVUM Prešov
nedostupné
Corial OPTIMA Košice
nedostupné
Doručenie na adresu - SR
nedostupné
Doručenie do GLS Parcel Shop
nedostupné
Doručenie na adresu - ČR
nedostupné

Parametre


ZnačkaPolice
KolekciaBATMAN
Materiálušľachtilá nerez oceľ
TémaBatman
Farbačierna
Priemer/ veľkosť puzdra50x32 mm
Číselníkčierny
Povrchová úpravaIP (iontové pokovenie)
Sklominerálne tvrdené
Ťah/ remienokkožený
Vodotesnosť5 ATM/bar - sprchovanie
Doba záruky2 roky
Určeniepánske
Extraexkluzívne darčekové balenie; 10 ks v ČR a na Slovensku; v predaji od 3. 3. 2022
Luminiscenciaručičky

Funkcie

Systém pohonuQUARTZ
Zobrazenie času (analógovo)hodiny, minúty, sekundy
ĎALŠIE ČASOVÉ FUNKCIE (ÚDAJE)
- Duálny časáno

Produkt je v kategóriách

Pánske hodinky Police

Popis produktu


Pánske hodinky POLICE Batman sa vyznačujú absolútne jedinečným dizajnom, ktorý upúta pozornosť na prvý pohľad. Puzdro je horizontálne rozdelené na dve rôzne polovice, ktoré obsahujú číselníky pre duálny čas. Táto divízia evokuje dve rôzne identity komiksového hrdinu a zároveň zvyšuje pohodlie pri nosení vďaka svojej ohybnosti. Horný ciferník je osadený skeletonovými ručičkami a luminiscenčnými indexmi. Dolný číselník funguje na princípe dvoch rotujúcich kruhov pre hodiny a minúty. Oba číselníky sú chránené tvrdeným minerálnym sklom. Puzdro s dvoma korunkami je vyrobené z ušľachtilej ocele s čiernym povlakom technológie iontového pokovenia (IP), ktorá je vysoko kvalitná a stabilná. Čierny remienok je vyrobený z vysoko kvalitnej talianskej kože. Hodinky sú vodotesné až do 5 ATM, takže vydržia sprchovanie. S koženým remienkom však neodporúčame ani sprchovanie, aby vám remienok vydržal čo najdlhšie v bezchybnom stave. Sú ponúkané v limitovanej edícii iba 10 kusov (Česká republika a Slovensko) v exkluzívnom darčekovom balení.

Používanie a starostlivosť


Pre zachovanie čo najdlhšej životnosti, perfektného vzhľadu a funkčnosti hodiniek Police stačí dodržiavať niekoľko zásad.

Udržujte hodinky čisté a pravidelne navštevujte servis kvôli overeniu vodotesnosti a presnosti chodu. Snažte sa vyhýbať silným nárazom a extrémnym teplotám nad 50 stupňov alebo pod -10 stupňov. Normálny prevádzkový teplotný rozsah hodiniek je od 5 do 35˚C.

Pokiaľ sú hodinky vhodné aj na kúpanie, potrebujú po pobyte v slanej vode dôkladne očistiť od zbytkov soli - najlepšie opláchnutím v pitnej vode a následným osušením suchou, sacou utierkou.

Aj keď máte hodinky s dostatočnou vodotesnosťou pre kúpanie a vodné športy, kožený remienok pred vodou radšej chráňte. Koža môže namáčaním stratiť svoju pružnosť.

Ekologická likvidácia - hodinky, hodiny a budíky, okrem tých s automatickým pohonom, majú v sebe batériu alebo akumulátor, preto je potrebné s nimi na konci ich životnosti zachádzať šetrne s ohľadom na prírodu. Hodinky nepatria do komunálneho odpadu >> 

Vodotesnosť


Pri styku s vodou nevystavujte hodinky Police väčšej záťaži, než akú uvádza ich vodotesnosť. Kliknite s zistite, čo presne označenie vodotesnosti znamená.

S hodinkami na letnej dovolenke?

Pri sprchovaní, či kúpaní s vodotesnými hodinkami je dôležité vyvarovať sa prudkých zmien teploty vody. Skôr ako sa s hodinkami vrhnete do morských vĺn, najskôr ich ľahko opláchnite, aby ste zmiernili teplotný šok. Po kúpaní v mori odporúčame hodinky opláchnuť pitnou vodou, aby sa z nich zmyla usadená soľ. Ideálne je nechať potom hodinky vyčistiť v autorizovanom servise.

Podmienky záruky


Na hodinky POLICE je poskytovaná medzinárodná záruka 2 roky.

V prípade potreby sa obráťte na náš autorizovaný servis
 

Police

Talianska značka Police už desiatky rokov rebeluje proti uhladenému establishmentu. Neprehliadnuteľné slnečné okuliare, unisex hodinky, oceľové šperky,  kožené doplnky, a dokonca aj vlastné parfumy spájajú mužov a ženy s potrebou prezentácie svojej originality a ľahkého pohŕdania priemerom a všednosťou. Doplnky Police vždy zámerne vystupujú z rady svojou veľkosťou a robustnosťou.

Street, urban a rebel style

Všetko sa točí okolo ocele v nápadných tmavo šedých, často i modrých odtieňoch ktoré dopĺňa prírodná koža či silikón. Hodinky Police môžu byť masívne a neprehliadnuteľné svojimi viacnásobnými číselníkmi s kombinovanými funkciami, ale aj umiernenejšie s výraznými detailami pod rezolútnym logom POLICE. Odvážny metropolitný štýl Police často používa silné motívy šípov, dýk, krížov alebo lebiek, ktoré sa pôsobivo prelínajú s najnovšími trendmi farebnosti.
 

Opravy starších modelov a pozáručný servis

Pri hodinkách, ktoré boli zakúpené v zahraničí, platí záručná doba podľa podmienok uvedených v Medzinárodnom záručnom liste, ktorý musí byť riadne vyplnený a predložený spolu s hodinkami.

Náhradné diely na modely hodiniek, u ktorých bola výroba už ukončená, sú k dispozícii ešte cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisné stredisko Vás v prípade záujmu môže informovať o situácii u konkrétneho modelu. 

www.policetime.sk

Garancia pôvodu


Hodinky a šperky značky POLICE pre vás dovážame na Slovensko priamo od výrobcu. V klenotníckych predajniach a v e-shope Corial ručíme za pôvod a pravosť tovaru, poskytujeme záručný i pozáručný servis.
 

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.