ESHOP-12281ZI

Prsteň TI SENTO 12281ZI

129,00 €
122,55 € po prihlásení
Skladom
doručenie do 2 dní
vrátenie do 14 dní
vernostná 5% zľava
doprava zdarma

Parametre


ZnačkaTi Sento
Materiálstriebro 925/1000
Farbastrieborná
Kamenekubická zirkónia
Doba záruky2 roky

Popis produktu


Urobte si radosť luxusným šperkom TI SENTO s moderným vzhľadom inšpirovaným žhavými talianskymi módnymi trendami. Všetky šperky tejto svetoznámej holandskej značky sú vyrobené z prvotriedneho striebra rýdzosti 925/1000 a niektoré sú zlátené vrstvou 18karátového zlata v hrúbke 3 mikróny. Sú rhodiované, čo im dodáva vyšší lesk. Táto povrchová úprava tiež poskytuje vyššiu ochranu proti poškriabaniu a strate farebnosti, k čomu časom prirodzene dochádza. Všetky šperky TI SENTO sú darčekovo zabalené s nekonečnou láskou a starostlivosťou.

Používanie a starostlivosť


O strieborné šperky je potrebné starať sa, aby boli stále pekné a atraktívne ako pri ich kúpe. Je teda vhodné odkladať ich pri športe, vyvarovať sa kontaktu s vlhkosťou a chemickými látkami ako parfémy, krémy, chlór alebo lak na vlasy. Pokiaľ ich už nenosíte, uložte ich do krabičiek alebo sáčkov na šperky.

Poradíme vám, ako sa starať o strieborné šperky.

Aj pri dobrej starostlivosti, striebro po určitej dobe stráca svoj lesk. Nečistené striebro môže časom v dôsledku oxidácie aj sčernať.

Ako správne vybrať


Pokiaľ sa náhodou pri nákupe netrafíte do veľkosti alebo do vkusu obdarovaného - nevadí. Výmenu šperkov z e-shopu aj predaní Corial môžete uskutočniť do 14 dní od zakúpenia.

Pravosť šperkov


Šperky holandskej značky Ti Sento sú vyrobené z poctivého striebra 
rýdzosti 925/1000.
 
Skontrolujte si, aké ďalšie značky na šperkoch nájdete.

Ti Sento

Aj keď názov značky Ti Sento Milano znie taliansky, je Talianskom iba inšpirovaný a to hlavne povestným talianskym dizajnom.

Jedná sa o značku pochádzajúcu z Holandska. Šperky Ti Sento sú celosvetovo známe strieborné šperky, preslávené svojou mimoriadnou kvalitou a elegantným dizajnom.