Pánske hodinky SWISS MILITARY HANOWA Afterburn Chrono SMWGI0000304
Pánske hodinky SWISS MILITARY HANOWA Afterburn Chrono SMWGI0000304
Pánske hodinky SWISS MILITARY HANOWA Afterburn Chrono SMWGI0000304
Pánske hodinky SWISS MILITARY HANOWA Afterburn Chrono SMWGI0000304
novinka

SMWGI0000304

Pánske hodinky SWISS MILITARY HANOWA Afterburn Chrono SMWGI0000304

429,00
Skladom
Kliknite pre zobrazenie dostupnosti
-
Corial AVION Bratislava
nedostupné
Corial MAX Poprad
nedostupné
Corial NOVUM Prešov
nedostupné
Corial OPTIMA Košice
nedostupné
Doručenie na adresu - SR
ihneď
Doručenie do GLS Parcel Shop
ihneď
Doručenie na adresu - ČR
nedostupné
doručenie do 2 dní
vrátenie do 30 dní
vernostné kredity za každý nákup
doprava zdarma
autorizovaný servis
záruka pravosti

Parametre


ZnačkaSwiss Military Hanowa
KolekciaAfterburn Chrono
Materiálušľachtilá nerez oceľ
Farbastrieborná; modrá
Priemer/ veľkosť puzdra44 mm
Číselníkmodrý
Sklozafírové s antireflexnou úpravou
Ťah/ remienokušľachtilá nerez oceľ
Vodotesnosť10 ATM/bar - plávanie a šnorchlovanie
Doba záruky3 roky
Určeniepánske
Luminiscenciaručičky, indexy

Funkcie

Systém pohonuQUARTZ
Zobrazenie času (analógovo)hodiny, minúty, sekundy
Zobrazenie kalendára (analógovo)dátum

Produkt je v kategóriách

Pánske hodinky Swiss Military Hanowa

Používanie a starostlivosť


Pre zachovanie čo najdlhšej životnosti, perfektného vzhľadu a funkčnosti hodiniek Swiss Military Hanowa stačí dodržiavať niekoľko zásad.

Udržujte hodinky čisté a pravidelne navštevujte servis kvôli overeniu vodotesnosti a presnosti chodu. Snažte sa vyhýbať silným nárazom a extrémnym teplotám nad 50 stupňov alebo pod -10 stupňov. Normálny prevádzkový teplotný rozsah hodiniek je od 5 do 35˚C.

Pokiaľ sú hodinky vhodné aj na kúpanie, potrebujú po pobyte v slanej vode dôkladne očistiť od zbytkov soli - najlepšie opláchnutím v pitnej vode a následným osušením suchou, sacou utierkou.

Aj keď máte hodinky s dostatočnou vodotesnosťou pre kúpanie a vodné športy, kožený remienok pred vodou radšej chráňte. Koža môže namáčaním stratiť svoju pružnosť.

Ekologická likvidácia - hodinky, hodiny a budíky, okrem tých s automatickým pohonom, majú v sebe batériu alebo akumulátor, preto je potrebné s nimi na konci ich životnosti zachádzať šetrne s ohľadom na prírodu. Hodinky nepatria do komunálneho odpadu >> 
 

Vodotesnosť


Pri styku s vodou nevystavujte hodinky Swiss Military Hanowa väčšej záťaži, než akú uvádza ich vodotesnosť. Kliknite s zistite, čo presne označenie vodotesnosti znamená
.
S hodinkami na letnej dovolenke?

Pri sprchovaní, či kúpaní s vodotesnými hodinkami je dôležité vyvarovať sa prudkých zmien teploty vody. Skôr ako sa s hodinkami vrhnete do morských vĺn, najskôr ich ľahko opláchnite, aby ste zmiernili teplotný šok. Po kúpaní v mori odporúčame hodinky opláchnuť pitnou vodou, aby sa z nich zmyla usadená soľ. Ideálne je nechať potom hodinky vyčistiť v autorizovanom servise.
 

SMH_Social-Media_0095.jpg

Podmienky záruky


Na nezlavnené hodinky SWISS MILITARY HANOWA se poskytuje rozšírená záruka 3 roky.
V prípade zlavnených a dopredajových modelov je záruka 2 roky.

Pri uplatňovaní reklamácie v predĺženej záručnej dobe je podmienkou doloženie platného záručného listu (kde je predĺžená doba vyznačená). 

V prípade potreby sa obráťte na nás autorizovaný servis
 

Swiss Military Hanowa

Hodinky  Swiss Military Hanowa sú pravým reprezentantom, vďaka ktorému je švajčiarske hodinárske remeslo svetovo preslávené.

Športovo elegantné modely sa môžu pochváliť moderným prevedením, mnohými užitočnými funkciami a výnimočnými materiálmi. Nič než prvotriednu prírodnú kožu a nerezovú oceľ nečakajte.

Swiss Military Hanowa je držiteľom certifikátu kvality SWISS MADE, ktorý švajčiarska vláda udeľuje iba starostlivo prevereným výrobcom a ich značkám. Hodinky prechádzajú pri výrobe rukami skúsených hodinárov v továrni v Mendirisiu na južných svahoch Álp.

Swiss Military Hanowa má číselníky so zložitými chronografmi nevídane štýlové a dopĺňajú ich decentnými remienkami, ktorými úplne maže hranicu medzi športovými a spoločenskými hodinkami.

Pozáručný servis a opravy starších modelov

Pri hodinkách ktoré boli zakúpené v zahraničí, platí záručná doba podľa podmienok uvedených v Medzinárodnom záručnom liste, ktorý musí byť riadne vyplnený a predložený spolu s hodinkami.

Náhradné diely na modely hodiniek, u ktorých bola výroba už ukončená, sú k dispozícii ešte cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisné stredisko Vás v prípade záujmu môže informovať o situácii u konkrétneho modelu. 

www.swiss-military-hodinky.sk

Garancia pôvodu


Hodinky značky SWISS MILITARY HANOWA pre vás dovážame na Slovensko priamo od výrobcu. V klenotníckych predajniach a v e-shope Corial ručíme za pôvod a pravosť tovaru, poskytujeme záručný aj pozáručný servis.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.