Pánske hodinky SWISS MILITARY HANOWA Puma SMWGB2100330
Pánske hodinky SWISS MILITARY HANOWA Puma SMWGB2100330
Pánske hodinky SWISS MILITARY HANOWA Puma SMWGB2100330
zľava -10%

SMWGB2100330

Pánske hodinky SWISS MILITARY HANOWA Puma SMWGB2100330

279,00 €
251,10 €
Skladom
Aká je dostupnosť tovaru?
Corial AVION Bratislava
nedostupné
Corial MAX Poprad
nedostupné
Corial NOVUM Prešov
skladom
Corial OPTIMA Košice
nedostupné
Pandora EPERIA Prešov
nedostupné
Pandora FORUM Poprad
nedostupné
Doručenie na adresu - SR
ihneď
Doručenie do GLS Parcel Shop
ihneď
Doručenie na adresu - ČR
ihneď
doručenie do 2 dní
vrátenie do 14 dní
doprava zdarma
autorizovaný servis
záruka pravosti

Parametre


ZnačkaSwiss Military Hanowa
KolekciaPuma
Materiálušľachtilá nerez oceľ
Farbačierna
Priemer/ veľkosť puzdra45 mm
Číselníkčierny
Povrchová úpravaIP (iontové pokovenie)
Sklozafírové s antireflexnou úpravou
Ťah/ remienokkožený
Vodotesnosť10 ATM/bar - plávanie a šnorchlovanie
Doba záruky3 roky
Určeniepánske
Luminiscenciaručičky

Funkcie

Systém pohonuQUARTZ
Zobrazenie času (analógovo)hodiny, minúty, sekundy
Zobrazenie kalendára (analógovo)dátum, deň v týždni

Popis produktu


Pánske hodinky SWISS MILITARY HANOWA Puma SMWGB2100330 sa vyznačujú vysokou odolnosťou a kvalitou, čo zaručuje charakteristická značka SWISS MADE. Na čiernom číselníku so štvorcovou štruktúrou sa vynímajú luminiscenčné ručičky a indexy tvorené bielymi arabskými číslicami. Sekundová ručička je červená. Na pozícii 3 hodiny je indikátor dátumu a dňa v týždni. Ciferník je chránený antireflexným zafírovým sklom odolným voči poškriabaniu. Puzdro s krytom korunky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s čiernym povlakom technológie iontového pokovenia (IP), ktoré je vysoko kvalitné a stále. Čierny prešívaný remienok vyrobený z prémiovej kože zaručuje pohodlné nosenie. Hodinky sú vodotesné až do 10 ATM, takže je možné s nimi plávať a šnorchlovať. Vďaka svojim vlastnostiam sú ideálne na každodenné nosenie.

Používanie a starostlivosť


Pre zachovanie čo najdlhšej životnosti, perfektného vzhľadu a funkčnosti hodiniek Swiss Military Hanowa stačí dodržiavať niekoľko zásad.

Udržujte hodinky čisté a pravidelne navštevujte servis kvôli overeniu vodotesnosti a presnosti chodu. Snažte sa vyhýbať silným nárazom a extrémnym teplotám nad 50 stupňov alebo pod -10 stupňov. Normálny prevádzkový teplotný rozsah hodiniek je od 5 do 35˚C.

Pokiaľ sú hodinky vhodné aj na kúpanie, potrebujú po pobyte v slanej vode dôkladne očistiť od zbytkov soli - najlepšie opláchnutím v pitnej vode a následným osušením suchou, sacou utierkou.

Aj keď máte hodinky s dostatočnou vodotesnosťou pre kúpanie a vodné športy, kožený remienok pred vodou radšej chráňte. Koža môže namáčaním stratiť svoju pružnosť.

Ekologická likvidácia - hodinky, hodiny a budíky, okrem tých s automatickým pohonom, majú v sebe batériu alebo akumulátor, preto je potrebné s nimi na konci ich životnosti zachádzať šetrne s ohľadom na prírodu. Hodinky nepatria do komunálneho odpadu >> 
 

Vodotesnosť


Pri styku s vodou nevystavujte hodinky Swiss Military Hanowa väčšej záťaži, než akú uvádza ich vodotesnosť. Kliknite s zistite, čo presne označenie vodotesnosti znamená
.
S hodinkami na letnej dovolenke?

Pri sprchovaní, či kúpaní s vodotesnými hodinkami je dôležité vyvarovať sa prudkých zmien teploty vody. Skôr ako sa s hodinkami vrhnete do morských vĺn, najskôr ich ľahko opláchnite, aby ste zmiernili teplotný šok. Po kúpaní v mori odporúčame hodinky opláchnuť pitnou vodou, aby sa z nich zmyla usadená soľ. Ideálne je nechať potom hodinky vyčistiť v autorizovanom servise.
 

SMH_Social-Media_0095.jpg

Podmienky záruky


Na hodinky Swiss Military Hanowa sa poskytuje predĺžená záruka 3 roky.

V prípade potreby sa obráťte na nás autorizovaný servis

Swiss Military Hanowa

Hodinky  Swiss Military Hanowa sú pravým reprezentantom, vďaka ktorému je švajčiarske hodinárske remeslo svetovo preslávené.

Športovo elegantné modely sa môžu pochváliť moderným prevedením, mnohými užitočnými funkciami a výnimočnými materiálmi. Nič než prvotriednu prírodnú kožu a nerezovú oceľ nečakajte.

Swiss Military Hanowa je držiteľom certifikátu kvality SWISS MADE, ktorý švajčiarska vláda udeľuje iba starostlivo prevereným výrobcom a ich značkám. Hodinky prechádzajú pri výrobe rukami skúsených hodinárov v továrni v Mendirisiu na južných svahoch Álp.

Swiss Military Hanowa má číselníky so zložitými chronografmi nevídane štýlové a dopĺňajú ich decentnými remienkami, ktorými úplne maže hranicu medzi športovými a spoločenskými hodinkami.

Pozáručný servis a opravy starších modelov

Pri hodinkách ktoré boli zakúpené v zahraničí, platí záručná doba podľa podmienok uvedených v Medzinárodnom záručnom liste, ktorý musí byť riadne vyplnený a predložený spolu s hodinkami.

Náhradné diely na modely hodiniek, u ktorých bola výroba už ukončená, sú k dispozícii ešte cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisné stredisko Vás v prípade záujmu môže informovať o situácii u konkrétneho modelu. 

www.swiss-military-hodinky.sk

Garancia pôvodu


Hodinky značky SWISS MILITARY HANOWA pre vás dovážame na Slovensko priamo od výrobcu. V klenotníckych predajniach a v e-shope Corial ručíme za pôvod a pravosť tovaru, poskytujeme záručný aj pozáručný servis.