zľava -10%

SMWGB2100130

Pánske hodinky SWISS MILITARY HANOWA Platoon Night Vision SMWGB2100130

319,00
287,10
Skladom
Kliknite pre zobrazenie dostupnosti
-
Corial AVION Bratislava
do 3 dní
Corial MAX Poprad
do 3 dní
Corial NOVUM Prešov
do 3 dní
Corial OPTIMA Košice
skladom
Doručenie na adresu - SR
ihneď
Doručenie do GLS Parcel Shop
ihneď
Doručenie na adresu - ČR
ihneď
doručenie do 2 dní
vrátenie do 30 dní
vernostné kredity za každý nákup
doprava zdarma
autorizovaný servis
záruka pravosti

Parametre


ZnačkaSwiss Military Hanowa
KolekciaPlatoon Night Vision
Materiálušľachtilá nerez oceľ
Farbazelená; čierna
Priemer/ veľkosť puzdra45 mm
Číselníkolivový
Povrchová úpravaIP (iontové pokovenie)
Sklozafírové s antireflexnou úpravou
Ťah/ remienokkožený
Vodotesnosť10 ATM/bar - plávanie a šnorchlovanie
Doba záruky3 roky
Určeniepánske
Luminiscenciaručičky, indexy

Funkcie

Systém pohonuQUARTZ
Zobrazenie času (analógovo)hodiny, minúty, sekundy
Zobrazenie kalendára (analógovo)dátum
ŠPECIÁLNE PARAMETRE A FUNKCIEfunkcia "night vision" (možnosti zapnutia/ vypnutia osvetlenia)

Produkt je v kategóriách

Pánske hodinky Swiss Military Hanowa

Popis produktu


Pánske hodinky SWISS MILITARY HANOWA Platoon Night Vision SMWGB2100130 sú pozoruhodné svojím vojenským dizajnom. Na olivovozelenom ciferníku sú zobrazené luminiscenčné ručičky a indexy. V pozícii 6 hodín je umiestnený ukazovateľ dátumu. Na obvode číselníka chráneného vysoko odolným antireflexným zafírovým sklom je tachymeter na meranie rýchlosti. Puzdro je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s čiernym povlakom technológie iontového pokovenia (IP), ktoré je vysoko kvalitné a stále. Pohodlné nosenie je zaručené prešívaným remienkom s maskovaním z kvalitnej kože. Hodinky sú vodotesné až do 10 ATM, takže nie je potrebné ich odložiť ani pri šnorchlovaní. Sú označené charakteristickým znakom SWISS MADE, ktorý zaručuje vysokú kvalitu použitých materiálov a ich spracovanie. Zaujímavou vlastnosťou je funkcia "nočného videnia", ktorá vám umožňuje zapnúť a vypnúť osvetlenie.

Používanie a starostlivosť


Pre zachovanie čo najdlhšej životnosti, perfektného vzhľadu a funkčnosti hodiniek Swiss Military Hanowa stačí dodržiavať niekoľko zásad.

Udržujte hodinky čisté a pravidelne navštevujte servis kvôli overeniu vodotesnosti a presnosti chodu. Snažte sa vyhýbať silným nárazom a extrémnym teplotám nad 50 stupňov alebo pod -10 stupňov. Normálny prevádzkový teplotný rozsah hodiniek je od 5 do 35˚C.

Pokiaľ sú hodinky vhodné aj na kúpanie, potrebujú po pobyte v slanej vode dôkladne očistiť od zbytkov soli - najlepšie opláchnutím v pitnej vode a následným osušením suchou, sacou utierkou.

Aj keď máte hodinky s dostatočnou vodotesnosťou pre kúpanie a vodné športy, kožený remienok pred vodou radšej chráňte. Koža môže namáčaním stratiť svoju pružnosť.

Ekologická likvidácia - hodinky, hodiny a budíky, okrem tých s automatickým pohonom, majú v sebe batériu alebo akumulátor, preto je potrebné s nimi na konci ich životnosti zachádzať šetrne s ohľadom na prírodu. Hodinky nepatria do komunálneho odpadu >> 
 

Vodotesnosť


Pri styku s vodou nevystavujte hodinky Swiss Military Hanowa väčšej záťaži, než akú uvádza ich vodotesnosť. Kliknite s zistite, čo presne označenie vodotesnosti znamená
.
S hodinkami na letnej dovolenke?

Pri sprchovaní, či kúpaní s vodotesnými hodinkami je dôležité vyvarovať sa prudkých zmien teploty vody. Skôr ako sa s hodinkami vrhnete do morských vĺn, najskôr ich ľahko opláchnite, aby ste zmiernili teplotný šok. Po kúpaní v mori odporúčame hodinky opláchnuť pitnou vodou, aby sa z nich zmyla usadená soľ. Ideálne je nechať potom hodinky vyčistiť v autorizovanom servise.
 

SMH_Social-Media_0095.jpg

Podmienky záruky


Na nezlavnené hodinky SWISS MILITARY HANOWA se poskytuje rozšírená záruka 3 roky.
V prípade zlavnených a dopredajových modelov je záruka 2 roky.

Pri uplatňovaní reklamácie v predĺženej záručnej dobe je podmienkou doloženie platného záručného listu (kde je predĺžená doba vyznačená). 

V prípade potreby sa obráťte na nás autorizovaný servis
 

Swiss Military Hanowa

Hodinky  Swiss Military Hanowa sú pravým reprezentantom, vďaka ktorému je švajčiarske hodinárske remeslo svetovo preslávené.

Športovo elegantné modely sa môžu pochváliť moderným prevedením, mnohými užitočnými funkciami a výnimočnými materiálmi. Nič než prvotriednu prírodnú kožu a nerezovú oceľ nečakajte.

Swiss Military Hanowa je držiteľom certifikátu kvality SWISS MADE, ktorý švajčiarska vláda udeľuje iba starostlivo prevereným výrobcom a ich značkám. Hodinky prechádzajú pri výrobe rukami skúsených hodinárov v továrni v Mendirisiu na južných svahoch Álp.

Swiss Military Hanowa má číselníky so zložitými chronografmi nevídane štýlové a dopĺňajú ich decentnými remienkami, ktorými úplne maže hranicu medzi športovými a spoločenskými hodinkami.

Pozáručný servis a opravy starších modelov

Pri hodinkách ktoré boli zakúpené v zahraničí, platí záručná doba podľa podmienok uvedených v Medzinárodnom záručnom liste, ktorý musí byť riadne vyplnený a predložený spolu s hodinkami.

Náhradné diely na modely hodiniek, u ktorých bola výroba už ukončená, sú k dispozícii ešte cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisné stredisko Vás v prípade záujmu môže informovať o situácii u konkrétneho modelu. 

www.swiss-military-hodinky.sk

Garancia pôvodu


Hodinky značky SWISS MILITARY HANOWA pre vás dovážame na Slovensko priamo od výrobcu. V klenotníckych predajniach a v e-shope Corial ručíme za pôvod a pravosť tovaru, poskytujeme záručný aj pozáručný servis.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.