Sortiment Značky Pandora

Pandora

Pre milovníkov slnka a leta je čas privítať novú žiarivú energiu!

‌Toto leto Pandora uvádza symboly prírody (trblietavá včela, motýľ z Murano sklametalický gekon) a osobné emblémy (modrá ruka Hamsa), ktoré ponúkajú ochranu. Dodajú vám silu prekonávať prekážky, sebadôveru k dosiahnutiu svojich snov a slobodu vyjdariť sa. Nové slnečné a mesačné prvky (mesiac a slnko) budú vašim svetlom v temnote.

‌Oslávte spoločne s Pandorou vaše jedinečné letné zážitky (trojitý visiaci prívesok fotoaparát, srdce a kompas) a nechajte sa inšpirovať novou pozitívnou energiou. Kolekcia vás zavedie až do hlbín oceánu, kde na vás čakajú samé prekvapenia ako svietiaci rak pustovník, medúza meniaca farbu podľa teploty alebo nové Disney postavičky z rozprávky Malá morská víla.

Viac

Kolekcia PANDORA ME sa pýši najjemnejšími detailmi. Drobné prívesky vytvárajú na náramkoch životný príbeh.

Mikrokolekcia  Pandora Me nie je kompatibilná s príveskami a náramkami Moments a Reflexions. 

Šperky Pandora si získali srdcia miliónov žien na celom svete predovšetkým svojimi tematickými príveskami a amuletmi zo šterlingového striebra, žltého alebo ružového zlata, ktoré oslavujú drobné každodenné víťazstvá a pripomínajú radostné okamžiky.

Každý šperk Pandora je vyrobený ručne. Šperky sú zdobené vykladanými kameňmi, drahokamami a kultivovanými sladkovodnými perlami.

Ako autorizovaný online predajca tejto značky vám dodáme k nákupu šperkov Pandora "Osvedčenie o pravosti", ktoré potvrdzuje, že zakúpené šperky sú pravé.

Radiť
Filtrovať
Značka
Šperky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.