DARČEK - Pevný náramok PANDORA Srdce 19 cm
DARČEK - Pevný náramok PANDORA Srdce 19 cm
DARČEK - Pevný náramok PANDORA Srdce 19 cm
3za2

PAN591064C01-19 (591064C01-19)

DARČEK - Pevný náramok PANDORA Srdce 19 cm

69,00 €
Skladom
Kliknite pre zobrazenie dostupnosti
Corial AVION Bratislava
nedostupné
Corial MAX Poprad
nedostupné
Corial NOVUM Prešov
nedostupné
Corial OPTIMA Košice
nedostupné
Pandora EPERIA Prešov
nedostupné
Pandora FORUM Poprad
nedostupné
Doručenie na adresu - SR
ihneď
Doručenie do GLS Parcel Shop
ihneď
Doručenie na adresu - ČR
nedostupné

Parametre


ZnačkaPandora
Materiálstriebro 925/1000
Farbastrieborná
Dĺžka19 cm

Produkt je v kategóriách

Darčeky Pandora

Popis produktu


Pri nákupu nezlavneného tovaru Pandora nad 99 EUR získáte náramok ako darček. Náramok PANDORA Srdce je vo veľkosti 19 cm. Pevný náramok PANDORA Moments so zapínaním v tvare srdca je trblietavý šperk s romantickým nádychom. Excentrický stred srdca je zdobený žiarivými zirkónmi a obrys je vyjadrený líniou nekonečna formovanou do tvaru srdca a zdobenou nápisom "Forever and ever and ever…" - vždy a navždy... S týmto náramkom môžete vyjadriť svoju lásku originálnym spôsobom. Vyberte správnu veľkosť.

Pandora

Šperky Pandora si získali srdcia miliónov žien po celom svete predovšetkým svojimi tematickými príveskami a amuletmi zo šterlingového striebra, niekedy pokrytého žltým alebo ružovým zlatom, ktoré oslavujú malé každodenné víťazstvá a pripomínajú radostné chvíle.
 
Vyberte si perfektný náramok... a potom pridávate... a pridávate korálky a prívesky. Či už milujete psov, dobrú kávu alebo veríte v šťastie skryté v štvorlístku - každý náramok Pandora je unikát, ktorý o vás veľa vypovie. Pripomenie vám vaše chvíle šťastia alebo významné životné úspechy.
 
S každou kolekciou prichádzajú nové farby a talizmany pre šťastie. Šperky Pandora sú skvelým darčekom pre každú ženu. Darujte náramok Pandora a prikúpte si prívesok vždy, keď je príležitosť oslavovať.

Každý šperk PANDORA je ručne vyrobený.
 
Šperky sú zdobené ručne vykladanými kameňmi, drahokamami a kultivovanými sladkovodnými perlami.

Garancia pôvodu


Klenotnícke predajne a e-shop Corial sú autorizovanými predajcami šperkov značky Pandora. Ručíme za pôvod, kvalitu a pravosť tovaru.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.