Darčekový poukaz Corial 50 EUR - papierový na adresu
Darčekový poukaz Corial 50 EUR - papierový na adresu
SK_DCP_50

Darčekový poukaz Corial 50 EUR - papierový na adresu

50,00
Skladom
Kliknite pre zobrazenie dostupnosti
-
Corial AVION Bratislava
do 3 dní
Corial MAX Poprad
do 3 dní
Corial NOVUM Prešov
do 3 dní
Corial OPTIMA Košice
skladom
Doručenie na adresu - SR
ihneď
Doručenie do GLS Parcel Shop
ihneď
Doručenie na adresu - ČR
ihneď

Popis produktu


Darčekový poukaz posielame na adresu uvedenú v objednávke ako doručovacia. Poukážku v papierovej podobe pošleme na zvolenú adresu nasledujúci pracovný deň od zaplatenia - rovnako, ako odosielame balíčky s tovarom. Pokiaľ potrebujete poukážku súrne, zvoľte radšej elektronickú podobu Poukážky sú platné pri nákupe v e-shope Corial a platí na všetok tovar, vrátane zľavneného. Pri nákupe stačí zadať unikátny kód z poukážky do kolónky pre "zľavový kód" a 50 EUR sa odpočíta priamo v košíku. Hodnotu poukážky je potrebné plne vyčerpať. Na nákup darčekovej poukážky sa neposkytuje 5% vernostná zľava. Túto zľavu je možné uplatniť až pri nákupe tovaru s touto poukážkou. Poukážky neplatia na naších predajniach a nie je možné ich zameniť za peniaze, ani odstúpiť od zmluvy. Platnosť každej poukážky je 1 rok od dátumu nákupu. Presný dátum bude uvedený na Vašom poukaze. Platba je možná bankovým prevodom alebo kartou on-line.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.