SK_DCES25

Darčekový poukaz Corial 25 EUR - elektronicky na e-mail

25,00
Skladom
Kliknite pre zobrazenie dostupnosti
-
Elektronickú poukážku Vám pošleme e-mailom po jej zaplatení.

Popis produktu


Darčekový poukaz posielame e-mailom na rovnakú e-mailovú , aká je uvedená v potvrdení objednávky. Elektronickú poukážku pošleme e-mailom po jej zaplatení. V e-maile nájdete prílohu pdf s unkátnym kódom, ktorú si môžete vytlačiť alebo ju preposlať mailom ďalej. Poukážky sú platné pri nákupe v e-shope Corial a platia na všetok tovar, vrátane zľavneného. Pri nákupe stačí zadať unikátny kód z poukážky do kolónky pre "zľavový kód" a 25 EUR sa odpočíta priamo v košíku. Hodnotu poukážky je potrebné plne vyčerpať. Na nákup darčekovej poukážky sa neposkytuje 5% vernostná zľava. Túto zľavu je možné uplatniť až pri nákupe tovaru s touto poukážkou. Poukážky neplatia na naších predajniach a nie je možné ich zameniť za peniaze, ani odstúpiť od zmluvy. Platnosť každej poukážky je 1 rok od dátumu nákupu. Platba je možná bankovým prevodom alebo kartou on-line.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.