Vilmas PURE

30. 3. 2023


Objavte novú kolekciu šperkov PURE


Nemecká značka VILMAS, ktorá už takmer 40 rokov stojí za fantastickými, kvalitnými a módnymi šperkami, predstavuje kolekciu strieborných šperkov PURE s výnimočnými vlastnosťami.

iKONA-pure-LISTY_200X200.jpg

UDRŽATEĽNÉ - NEČERNAJÚ - NESTRÁCAJÚ LESK
HYPOALERGÉNNE - TRENDY

 

Šperky sa nádherne lesknú prirodzene striebornou farbou. Sú vyrobené z ľahko recykľovateľného striebra o rýdzosti 959/1000, čo je najvyššia rýdzosť striebra na slovenskom a českom trhu. Patentovaná zliatina je navrhnutá tak, aby nečernala a nestrácala lesk.
Vďaka tomu si môžete byť istý, že Vám šperky budú dlho robiť radosť.
 


Šperky PURE sú udržateľné, nevyžadujú žiadnu povrchovú úpravu a tak je ich výroba šetrná k životnému prostrediu. Navyše sú hypoalergénne a môžu ich nosiť aj ľudia, ktorí mali alergickú reakciu na striebro inej rýdzosti.

iKONA-pure-LISTY_200X200.jpg

Pokiaľ dávate prednosť jemným šperkom s nadčasovou eleganciou, určite si kolekciu PURE zamilujete!
Skvelo sa hodia tiež pre trend vrstvenia.
Náš tip -  Náušnice "SINGLE"

V kolekcii nájdete tiež náušnice "SINGLE", ktoré sú navrhnuté pre jednoduché kombinovanie a umožnia tak maximálnu voľnosť vašej kreativite. Tieto náušnice je možné kúpiť samostatne.

Nevybrali ste si on-line? Musíte ich vidieť!  Tešíme sa na Vás na jednej z našich predajní.

 

 

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.