zľavy 2024

zľava -50%

ERWA-TREE01BLLS

Dámské hodinky ENGELSRUFER Strom života Silver

119,00
59,50
Nie je skladom
Kliknite pre zobrazenie dostupnosti
-
Corial AVION Bratislava
nedostupné
Corial MAX Poprad
nedostupné
Corial NOVUM Prešov
nedostupné
Corial OPTIMA Košice
nedostupné
Doručenie na adresu - SR
nedostupné
Doručenie do GLS Parcel Shop
nedostupné
Doručenie na adresu - ČR
nedostupné

Parametre


ZnačkaEngelsrufer

Produkt je v kategóriách

Dámske hodinky Engelsrufer

Popis produktu


Hodinky ENGELSRUFER sa dokonale dopĺňajú so šperkami tejto značky. Ich ciferník zdobí jemne stvárnený strom života, ktorý je obletovaný symbolmi mieru, lásky, šťastia, duševnej síly a slobody. Na Puzdro z chirurgické oceli v striebornej farbe navazuje černý kožený remienok. Ten je pri nosení veľmi príjemný a dokonale sa prispôsobi každému zápästiu. Nežne elegantné hodinky s príbehom proste musíte mať! Sú vodotesné do 5 ATM. To znamená, že znesú kratšiu sprchu, ale plávanie im rozhodne nesvedčí. Kožený remienok by mohol častým namáčaním stratiť svoju pružnosť, preto ho pred vodou radšej chráňte.

Používanie a starostlivosť


Pre zachovanie čo najdlhšej životnosti, perfektného vzhľadu a funkčnosti hodiniek Engelsrufer stačí dodržiavať niekoľko zásad.
Udržujte hodinky čisté a pravidelne navštevujte servis kvôli overeniu vodotesnosti a presnosti chodu. Snažte sa vyhýbať silným nárazom a extrémnym teplotám nad 50 stupňov alebo pod -10 stupňov. Normálny prevádzkový teplotný rozsah hodiniek je od 5 do 35˚C.

Ekologická likvidácia - hodinky, hodiny a budíky, okrem tých s automatickým pohonom, majú v sebe batériu alebo akumulátor, preto je potrebné s nimi na konci ich životnosti zachádzať šetrne s ohľadom na prírodu. Hodinky nepatria do komunálneho odpadu >> 

Vodotesnosť


Pri styku s vodou nevystavujte hodinky väčšej záťaži, než akú uvádzajú ich vodotesnosť.

Hodinky Engelsrufer sú vodotesné do 3 ATM nebo 5 ATM. To znamená, že im neuškodí ošpliechanie vodou, ale pokiaľ máte kožený remienok, tak ho pred vodou radšej chráňte. Koža môže namáčaním stratiť svoju pružnosť.

Podmienky záruky


Na hodinky Engelsrufer je záruka 2 roky.

V prípadě potreby se obráťte na náš autorizovaný servis.

Engelsrufer

Nemecká značka Engelsrufer sa pri výrobe šperkov inšpiruje starobylými etnickými symbolmi a tradíciami, ktoré vnáša do prekrásnych amuletov pre šťastie z toho najčistejšieho striebra. Indiánsky lapač snov, strom života, Ruka Fatimy , alebo lotosový kvet. Každý z nich môžete mať v podobe náušníc, príveskov alebo náramku.

Najväčšej obľube sa tešia anjelské krídla a anjelské zvončeky Engelsrufer - zdobené prívesky v podobe amuletov s jemne zvoniacou rolničkou vnútri. Rolničky sa vyrábajú ručne, a preto má každá z nich svoj unikátny zvuk. Tiché cinkanie vytvára spojenie s vaším strážnym anjelom, ktorý tak nad vami neustále bdie. Jemné vibrácie naviac upokojujú  myseľ.

Hodinky Engelsrufer zdobia decentne stvárnené symboly, takže dokonale ladia so šperkami Engelsrufer.

Engelsrufer verí na magickú silu farieb a polodrahokamov, ktoré nápadite spája s čistým i zláteným striebrom. Vďaka nespočetne možných kombinácií si svoj talizman poskladáte na mieru.

Garancia pôvodu


Šperky a hodinky značky Engelsrufer pre vás dovážame na Slovensko priamo od výrobcu. V klenotníckych predajniach a v e-shope Corial ručíme za pôvod a pravosť tovaru, poskytujeme záručný i pozáručný servis

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.