Sortiment Značky Bering Hodinky Bering Dámske hodinky Bering

Dámske hodinky Bering

Dámske a pánske hodinky a aj oceľové šperky Bering, ktorých najväčšou prednosťou je nekompromisná jednoduchosť. Všetko máme skladom, doručíme k vám do 2 dní od objednania alebo si ich môžete vyzdvihnúť v ktorejkoľvek našej predajni. Nadčasové prevedenie ide ruka v ruke s vysokou kvalitou spracovania. Viac
Mrazivá krása arktickej krajiny bola inšpiráciou pre vznik značky hodiniek a šperkov Bering, ktorá sa nebojí kombinácie chirurgickej ocele s prvotriednou prírodnou kožou či silikónom. 
  • Rafinovane jednoduché ciferníky hodiniek Bering vždy chráni zafírové sklíčko, vysoko odolné proti poškriabaniu.
  • Budíky Bering sú rádiom riadené a presné. Vďaka minimalistickému designu sú vo svojej jednoduchosti naozaj krásne.
  • Každý šperk Bering vám príde s darčekovou krabičkou. Prívesky a náušnice patria do krabičky, ktorá svojím designom pripomína mrazivú severskú krajinu. Náramky a retiazky bezpečne uložíte do elegantnej snehobielej krabičky.
Radiť
Filtrovať
Cena
od
do
Hodinky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.