Značky / Šperky

ESPRIT

 

Značka ESPRIT je svetovým hráčom v oblasti životného štýlu. Tím medzinárodných dizajnérov vytvára dokonalé kolekcie pre mužov, ženy aj deti. Hodinky ESPRIT sú moderné a inovatívne, určené mladým aktívnym ľuďom, ktorí sledujú módne trendy. Kolekcie hodiniek ESPRIT obsahujú elegantné, športové, štýlové, extravagantné hodinky v mnohých farbách a prevedeniach. V súčasnosti patrí značka ESPRIT medzi lídrov na trhu s módnymi hodinkami.

ESPRITESPRITESPRIT
Prodejny: CORIAL - Obchodné centrum MAX - Prešov

FOSSIL

 

Značka FOSSIL bola založená v roku 1984 a medzi jej hlavné produkty patria fashion hodinky s retro štýlom. FOSSIL ponúka moderné a kvalitné hodinky pre všetkých. V jej kolekciách nájdete hodinky od klasických až po veľmi odvážne modely.

FOSSIL
Prodejny: CORIAL - Obchodné centrum OPTIMA - Košice, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Prešov

POLICE

Unisex hodinky, šperky, ale aj slnečné okuliare a ďalšie doplnky Police vždy zámerne vystupujú z radu svojou veľkosťou a robustnosťou.
 
Všetko sa točí okolo chirurgickej ocele v nápadných tmavo šedých, často i modrých odtieňoch, ktorú dopĺňa prírodnej kože.
 
Talianska značka Police už desiatky rokov rebeluje proti ustanoveným poriadkom.
 
Hodinky Police môžu byť masívna a neprehliadnuteľné svojimi viacnásobnými číselníky s kombinovanými funkciami.
 
Odvážna metropolitnej Police sa často inšpiruje silnými motívy, ako sú šípy, dýky, kríže alebo lebky, ktoré sa pôsobivo prelínajú s najnovšími trendmi.
POLICE
Prodejny: CORIAL - Obchodné centrum AVION - Bratislava, CORIAL - Obchodné centrum OPTIMA - Košice, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Poprad, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Prešov

STRIEBORNÉ ŠPERKY MODESI

Exkluzivní stříbrné kolekci MODESI - prstene, náušnice a náhredlníky - sú vyrobené s dôrazom na kvalitu a dizajn. Pre výrobu sú použité výlučne kvalitné syntetické kamene. Povrchová úprava rhodiom zaručuje oslnivý lesk. Šperky sú navrhované najmodernejšou počítačovou technológiou v 3D. Dizajn modelov odráža súčasné moderné svetové trendy v klenotníctve.

Pri výrobe je kladený maximálny dôraz na kvalitu, perfektné remeselnícke spracovanie a na vynikajúcu finálnu povrchovú úpravu. Tým vznikajú kvalitné strieborné prstene MODESI.

STRIEBORNÉ ŠPERKY MODESISTRIEBORNÉ ŠPERKY MODESISTRIEBORNÉ ŠPERKY MODESISTRIEBORNÉ ŠPERKY MODESISTRIEBORNÉ ŠPERKY MODESI
Prodejny: CORIAL - Obchodné centrum OPTIMA - Košice, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Prešov

TOMMY HILFIGER

Už viac ako 20 rokov prináša Tommy Hilfiger klasické, cool, americké kolekcie pre svojich prívržencov po celom svete. Jeho dizajn je stvárnením starodávnej klasiky v novom sviežom podaní, ktorý obľubujú všetky vekové kategórie. Pod vedením Hilfigera a nasledovaním jeho vízie sa stala Tommy Hilfiger jednou z mála celosvetovo rozoznávaných značiek, ktorá ponúka široké spektrum produktov od oblečenia po doplnky.

TOMMY HILFIGER
Prodejny: CORIAL - Obchodné centrum OPTIMA - Košice, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Poprad, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Prešov