Pánske hodinky CITIZEN Promaster Sky - Blue Angels AT8020-54L
Pánske hodinky CITIZEN Promaster Sky - Blue Angels AT8020-54L
Pánske hodinky CITIZEN Promaster Sky - Blue Angels AT8020-54L
Pánske hodinky CITIZEN Promaster Sky - Blue Angels AT8020-54L
Pánske hodinky CITIZEN Promaster Sky - Blue Angels AT8020-54L
bestseller

zľava -10%

AT8020-54L

Pánske hodinky CITIZEN Promaster Sky - Blue Angels AT8020-54L

569,00
512,10
Skladom
Kliknite pre zobrazenie dostupnosti
-
Corial AVION Bratislava
do 3 dní
Corial MAX Poprad
do 3 dní
Corial NOVUM Prešov
do 3 dní
Corial OPTIMA Košice
skladom
Doručenie na adresu - SR
ihneď
Doručenie do GLS Parcel Shop
ihneď
Doručenie na adresu - ČR
ihneď
doručenie do 2 dní
vrátenie do 30 dní
vernostné kredity za každý nákup
doprava zdarma
autorizovaný servis
záruka pravosti

Parametre


ZnačkaCitizen
KolekciaPROMASTER SKY - BLUE ANGELS
Materiálušľachtilá nerez oceľ
Priemer/ veľkosť puzdra43 mm
Číselníkmodrý
Sklozafírové
Ťah/ remienokušľachtilá nerez oceľ
Vodotesnosť20 ATM/bar - plytké rekreačné potápanie
Doba záruky5 rokov
Určeniepánske
Extraotočný prstenec k leteckým výpočtom; otočná luneta
Luminiscenciaručičky, indexy

Funkcie

SYSTÉM POHONUECO-DRIVE
- Rezerva chodu10 mesiacov
- Ukazovateľ rezervy choduáno
Zobrazenie času (analógovo)hodiny, minúty, sekundy
24 hod. ukazovateľáno
Zobrazenie kalendára (analógovo)dátum, deň v týždni
CHRONOGRAF (STOPKY)
- Presnosť merania (počet krokov)1/20 sek.
- Meraný časový intervalmax. 60 min.
- Medzičasnie
ĎALŠIE ČASOVÉ FUNKCIE (ÚDAJE)
- Automatický kalendáráno
- Svetové časyáno
- Časové pásmaáno
- Duálny časnie
- Letný časáno
- Zobrazenie času UTCnie
- Ukazovateľ mesačnej fázynie
Budík (alarm)nie
FUNKCIE PRÍJMU RÁDIOVÉHO ČASOVÉHO SIGNÁLU (RADIO CONTROLLED)
- Vysielače rádiového signáluDCF, WWVB, JJY, BPC
- Automatická aktivácia príjmu signáluáno
- Manuálna aktivácia príjmu signáluáno
- Potvrdenie stavu príjmuáno
- Ukazovateľ výsledku posledného príjmuáno
Energeticky úsporný režimáno
Výstraha potreby dobitiaáno
Ochrana proti prílišnému nabitiuáno
Automatická korekcia ručičieknie
Antimagnetické prevedenienie
Detekcia nárazovnie
Detekcia zastavenia nabíjania pri extrémnych teplotáchnie

Produkt je v kategóriách

Hodinky špeciálna edíciaHodinky rádiom riadenéPánske hodinky Citizen

Popis produktu


Pánske hodinky CITIZEN PROMASTER SKY - BLUE ANGELS predstavujú nádherný letecký chronograf, ktorý nesie meno americkej leteckej akrobatickej skupiny. Na tmavo modrom analógovom číselníku sa vynímajú luminiscenčné ručičky a indexy. Hodinky sú vybavené stopkami, automatickým ukazovateľom dátumu a dňa v týždni, letným časom, svetovými časmi a energeticky úsporným režimom. Na obvode číselnika, ktorý je krytý veľmi odolným zafírovým sklom je umiestnená logaritmická stupnica pre letecké výpočty, ktorá sa ovláda vonkajším modrým prstencom. Puzdro a náramok sú vyrobené z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele. Hodinky sú s absolútnou presnosťou riadené rádiovým signálom a ich strojček s technológiou Eco-Drive je poháňaný svetelnou energiou. K nabíjaniu stačí aj najslabší svetelný zdroj. Po plnom nabití akumulátora, hodinky vydržia v behu až 10 mesiacov a na potrebu dobitia upozorní výstražná funkcia. Hodinky sú vodotesné do 20 ATM/bar a tak sa s nimi môžete aj potápať.

Používanie a starostlivosť


Pre zachovanie čo najdlhšej životnosti, perfektného vzhľadu a funkčnosti hodiniek Citizen stačí dodržiavať niekoľko zásad. Udržujte hodinky čisté a pravidelne navštevujte servis kvôli overeniu vodotesnosti a presnosti chodu. Snažte sa vyhýbať silným nárazom a extrémnym teplotám nad 50 stupňov alebo pod -10 stupňov. Normálny prevádzkový teplotný rozsah hodiniek je od 5 do 35˚C.

Pokiaľ sú hodinky vhodné aj na kúpanie, potrebujú po pobyte v slanej vode dôkladne očistiť od zbytkov soli - najlepšie opláchnutím v pitnej vode a následným osušením suchou, sacou utierkou.

Aj keď máte hodinky s dostatočnou vodotesnosťou pre kúpanie a vodné športy, kožený remienok pred vodou radšej chráňte. Kože môže namáčaním stratiť svoju pružnosť.

Ekologická likvidácia - hodinky, hodiny a budíky, okrem tých s automatickým pohonom, majú v sebe batériu alebo akumulátor, preto je potrebné s nimi na konci ich životnosti zachádzať šetrne s ohľadom na prírodu. Hodinky nepatria do komunálneho odpadu >> 

Vodotesnosť


Pri styku s vodou nevystavujte hodinky CITIZEN väčšej záťaži, než akú uvádza ich vodotesnosť. Kliknite s zistite, čo presne označenie vodotesnosti znamená.

S hodinkami na letnej dovolenke?
Pri sprchovaní, či kúpaní s vodotesnými hodinkami je dôležité vyvarovať sa prudkých zmien teploty vody. Skôr ako sa s hodinkami vrhnete do morských vĺn, najskôr ich ľahko opláchnite, aby ste zmiernili teplotný šok. Po kúpaní v mori odporúčame hodinky opláchnuť pitnou vodou, aby sa z nich zmyla usadená soľ. Ideálne je nechať potom hodinky vyčistiť v autorizovanom servise.
 

Podmienky záruky


Na nezľavnené hodinky CITIZEN se poskytuje rozšírená záruka 5 rokov.
V prípade zľavnených a dopredajových modelov je záruka 2 roky.

Pri uplatňovaní reklamácie v predĺženej záručnej dobe je podmienkou doloženie platného záručného listu (kde je predĺžená doba vyznačená). 

V prípade potreby sa obráťte náš autorizovaný servis.

Opravy starších modelov a pozáručný servis

Náhradné diely na modely hodiniek, u ktorých bola výroba už ukončená, sú k dispozícii ešte cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisné stredisko Vás v prípade záujmu môže informovať o situácii u konkrétneho modelu. 
 

Citizen

Japonská spoločnosť CITIZEN je najväčší výrobca hodiniek na svete – ročná produkcia sa počíta v stámiliónoch kusov. Jej strojčeky nájdete tiež v hodinkách rady zvučných hodinárskych značiek. Citizen je nielen najväčším výrobcom ale taktiež technologickým leaderom, ktorý je na špičke vývoja časomernej techniky. Ako prvý použil pre pohon hodiniek ekologicky úplne čisté zdroje - svetlo, pohyb, teplo ľudského tela.

Hodinky Citizen vsádzajú na tradíciu, kvalitu a inováciu. Vlajkovou loďou sú modely so systémom pohonu Eco-Drive, ktorý sa neustále vyvíja a zdokonaľuje a ktorý nemá na konkurenčnom trhu obdoby. Systém Eco-Drive odstránil potrebu výmen batérií v hodinkách.

Hodinky kolekcie Eco-Drive One sú v súčasnosti najtenšie analógové hodinky na svete využívajúce solárne napájanie. Merajú na výšku iba 2,98 mm.

Svetové prvenstvo si taktiež drží so stále populárnymi hodinkami kolekcie Radiocontrolled - prvými hodinkami na svete riadenými rádiovým signálom presného času, ktoré dokázali v celokovovom puzdre ukryť anténny prijímač. Každý, kto si ich zaobstaral, tak na svojom zápästí nosí hodinky, ktoré svoj čas neustále synchronizujú so super presnými atómovými hodinami. V kombinácii so systémom Eco-Drive sú hodinky Radiocontrolled ideálom pre tých, ktorí chcú super presné hodinky bez akejkoľvek starostlivosti o ne: neustále sa dobíjajú energiou zo svetla a neustále kontrolujú presný čas (samotné uskutočnia zmenu zimného na letný čas a naopak).

Ďalšia patentovaná technológia Citizen je ukrytá v kolekcii Satellite Wave. Hodinky prijímajú informácie o polohe a presnom čase zo satelitov GPS na obežných dráhach okolo Zeme a automaticky upravujú svoj čas a dátum. V kombinácii so systémom pohonu Eco-Drive vám ukážu spoľahlivo správny a presný čas, nech ste kdekoľvek na Zemi.

Hodinky Citizen spájajú japonskú precíznosť spracovania s dokonalým materiálom a inovačnými technológiami.

Citizen je značka s dlhou tradíciou - v roku 2018 oslávila 100 výročie od svojho založenia.
 

www.citizenhodinky.sk

Garancia pôvodu


Hodinky značky Citizen pre vás dovážame na Slovensko priamo od výrobcu. V klenotníckych predajniach a v e-shope Corial ručíme za pôvod a pravosť tovaru, poskytujeme záručný i pozáručný servis.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.