Sortiment Značky Bering

Bering

Dámske a pánske hodinky a aj oceľové šperky Bering, ktorých najväčšou prednosťou je nekompromisná jednoduchosť. Všetko máme skladom, doručíme k vám do 2 dní od objednania alebo si ich môžete vyzdvihnúť v ktorejkoľvek našej predajni. Nadčasové prevedenie ide ruka v ruke s vysokou kvalitou spracovania. Viac
Hodinky Ceramic Hodinky Classic Hodinky Charity Hodinky MAX RENÉ Hodinky PEBBLE Hodinky Set Classic Hodinky Solar Hodinky SQUARE CLASSIC Hodinky TITAN CHRONO Hodinky Ultra Slim
Mrazivá krása arktickej krajiny bola inšpiráciou pre vznik značky hodiniek a šperkov Bering, ktorá sa nebojí kombinácie chirurgickej ocele s prvotriednou prírodnou kožou či silikónom. 
  • Rafinovane jednoduché ciferníky hodiniek Bering vždy chráni zafírové sklíčko, vysoko odolné proti poškriabaniu.
  • Budíky Bering sú rádiom riadené a presné. Vďaka minimalistickému designu sú vo svojej jednoduchosti naozaj krásne.
  • Každý šperk Bering vám príde s darčekovou krabičkou. Prívesky a náušnice patria do krabičky, ktorá svojím designom pripomína mrazivú severskú krajinu. Náramky a retiazky bezpečne uložíte do elegantnej snehobielej krabičky.
Radiť
Filtrovať
Značka
Šperky
Hodinky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.