Dámske hodinky BERING Max René Silver White
Dámske hodinky BERING Max René Silver White
Dámske hodinky BERING Max René Silver White
Dámske hodinky BERING Max René Silver White
Dámske hodinky BERING Max René Silver White
Dámske hodinky BERING Max René Silver White
Dámske hodinky BERING Max René Silver White
zľava -10%

15531-004

Dámske hodinky BERING Max René Silver White

199,00
179,10
Skladom
Kliknite pre zobrazenie dostupnosti
-
Corial AVION Bratislava
do 3 dní
Corial MAX Poprad
do 3 dní
Corial NOVUM Prešov
do 3 dní
Corial OPTIMA Košice
skladom
Doručenie na adresu - SR
ihneď
Doručenie do GLS Parcel Shop
ihneď
Doručenie na adresu - ČR
ihneď
doručenie do 2 dní
vrátenie do 30 dní
vernostné kredity za každý nákup
doprava zdarma
autorizovaný servis
záruka pravosti

Parametre


ZnačkaBering
KolekciaMAX RENÉ
Materiálušľachtilá nerez oceľ
Farbastrieborná
Doba záruky3 roky

Produkt je v kategóriách

Hodinky Max RenéDámske hodinky Bering

Popis produktu


Náramkové hodinky BERING Max René Silver White odolajú všetkým zmenám trendov. Za ich nadčasovým dizajnom stojí oceňovaný dizajnér Max René, ktorý prináša trochu vzrušenia do jednoduchej severskej estetiky. Minimalistický biely ciferník je chránený takmer nepoškriabateľným zafírovým sklom. Puzdro a náramok vyrobený z milánskej pleteniny sú vyrobené zo striebornej nehrdzavejúcej ocele. Hodinkám neublíži umývanie rúk alebo sprchovanie, ale plávanie a potápanie s nimi sa neodporúča. Rovnaký model s väčším ciferníkom možno nájsť aj medzi pánskymi hodinkami. Kúpte ich pre svojho partnera a dajte originálnym spôsobom svetu vedieť, že ste pár. Dizajnér Max René vybavil svoju kolekciu vymeniteľným systémom remienkov, ktorý vám umožní nasadiť rôzne remienky k tomu istému puzdru. Zmeňte remienok, zmeňte štýl.

Používanie a starostlivosť


Pre zachovanie čo najdlhšej životnosti, perfektného vzhľadu a funkčnosti hodiniek Bering stačí dodržiavať niekoľko zásad.

Udržujte hodinky čisté a pravidelne navštevujte servis kvôli overeniu vodotesnosti a presnosti chodu. Snažte sa vyhýbať silným nárazom a extrémnym teplotám nad 50 stupňov alebo pod -10 stupňov. Normálny prevádzkový teplotný rozsah hodiniek je od 5 do 35˚C.

Pokiaľ sú hodinky vhodné aj na kúpanie, potrebujú po pobyte v slanej vode dôkladne očistiť od zbytkov soli - najlepšie opláchnutím v pitnej vode a následným osušením suchou, sacou utierkou.

Aj keď máte hodinky s dostatočnou vodotesnosťou pre kúpanie a vodné športy, kožený remienok pred vodou radšej chráňte. Koža môže namáčaním stratiť svoju pružnosť.


Ekologická likvidácia - hodinky, hodiny a budíky, okrem tých s automatickým pohonom, majú v sebe batériu alebo akumulátor, preto je potrebné s nimi na konci ich živostnosti zachádzať šetrne s ohľadom na prírodu. Hodinky nepatria do komunálneho odpadu >> 

Vodotesnosť


Pri styku s vodou nevystavujte hodinky väčšej záťaži, než akú uvádza ich vodotesnosť. Kliknite a zistite, čo presne označenie vodotesnosti znamená.

S hodinkami na letnej dovolenke?

Pri sprchovaní, či kúpaní s vodotesnými hodinkami je dôležité vyvarovať sa prudkých zmien teploty vody. Než sa s hodinkami vrhnete do morských vĺn, najskôr ich ľahko opláchnite, aby ste zmiernili teplotný šok. Po kúpaní v mori odporúčame hodinky opláchnuť pitnou vodou, aby sa z nich zmyla usadená soľ. Ideálne je nechať potom hodinky vyčistiť v autorizovanom servise.

Podmienky záruky


Na hodinky Bering je poskytovaná medzinárodná záruka 3 roky.

V prípade potreby sa obráťte na náš autorizovaný servis.
 

Bering

Mrazivá krása arktickej krajiny bola inšpiráciou pre vznik značky hodiniek a šperkov Bering. Dámske, pánske i unisex hodinky sú verné pravej podstate minimalistického škandinávskeho designu. Ich najväčšou prednosťou je nekompromisná jednoduchosť. Elegantné nadčasové prevedenie je sprevádzané vysokou kvalitou spracovania. Značka sa nebojí kombinácie chirurgickej ocele s keramikou, prvotriednej prírodnej kože, či silikónom.

Rafinovane jednoduché ciferníky hodiniek Bering vždy chráni zafírové sklo, ktoré je obvyklé skôr u športových hodiniek než u módnych. To preto, že je maximálne odolné proti poškriabaniu.

Značku Bering si pre spoluprácu vyberajú významní návrhári. Obrovský úspech napríklad zaznamenáva kolekcia osobitých hodiniek so šikovným systémom vymeniteľných remienkov, pod ktorú sa podpísal dánsky dizajnér Max René. Tiež ju nájdete v ponuke nášho e-shopu.
 

Opravy starších modelov a pozáručný servis

Náhradné diely na modely hodiniek, u ktorých bola výroba už ukončená, sú k dispozícii ešte cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisné stredisko Vás v prípade záujmu môže informovať o situácii u konkrétneho modelu.


www.beringtime.sk

Garancia pôvodu


Hodinky a šperky značky Bering pre vás dovážame na Slovensko priamo od výrobcu. V klenotníckych predajniach a v e-shope Corial ručíme za pôvod a pravosť tovaru, poskytujeme záručný i pozáručný servis.
 

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám len to, čo Vás zaujímá - zadajte svoj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu alebo akciu. Ako prvý sa dozviete o novom tovare v e-shope. Pošleme Vám iba to, čo Vás zaujíma - zadajte svoj e-mail.