Značky / Doplnky

CRUCIANI

Náramky Cruciani patria pod taliansku módnu odevnú značku Cruciani, ktorá vznikla v roku 1992. Zakladateľom značky je Luca Caprai, ktorého myšlienkou bolo pretaviť rodinnú tradíciu do originálnych odevných výrobkov a módnych doplnkov najvyššej kvality.

Čipkované náramky Cruciani sa vyrábajú z čipky makramé a svojou farebnosťou, kvalitným vypracovaním a ležérnym štýlom si veľmi rýchlo získali srdcia ľudí po celom svete a stali sa celosvetovým módnym fenoménom. Uchvátili svetové celebrity, fashionistov a všetkých, ktorí si potrpia na originálnych módnych doplnkoch a svojskom štýle.

Každá kolekcia náramkov Cruciani je dostupná v celej škále farieb a tvarov, pričom každá kolekcia nesie určité posolstvo.

Náramky Cruciani pyšne nesú nálepku 100% vyrobené v Taliansku a sú zároveň absolútnou ikonou filozofie značky Cruciani. Predávajú sa v celej Európe, USA, v Japonsku či Spojených arabských emirátoch. 

CRUCIANICRUCIANI
Prodejny: CORIAL - Obchodné centrum OPTIMA - Košice, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Prešov

POLICE

 

VYSTÚP Z RADU A BUĎ ORIGINÁLNY!!!

Daruj osobitý šperk, nechaj sa obdarovať jedinečnými hodinkami alebo sa obdaruj sám. Vyvolaj vlny šoku, ktoré sa ponesú davom a donúť ho,nech si šušká, keď sa objavíš! Jedinečný štýl POLICE nenechá nikoho chladným. Sám si určuješ podmienky, sám si riadiš čas, sám sa sekundu po sekunde nepozorovane vzďaľuješ šedému stereotypu a konvencii. Stáva sa z Teba mestský dravec, ktorý presne vie, čo chce. Nikto iný k tomu nemá čo povedať. Si len TY a POLICE!

POLICE
Prodejny: CORIAL - Obchodné centrum AVION - Bratislava, CORIAL - Obchodné centrum OPTIMA - Košice, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Poprad, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Prešov