Značky / Šperky

ALO DIAMONDS

Milovať znamená darovať najvzácnejší cit. Darovaním briliantového prsteňa vyjadríte lásku i bez slov.

Nákup luxusného šperku je jedným z najkrajších a tiež najdôležitejších momentov vášho života. Preto je dôležité, aby ste sa pri jeho výbere obrátili na skutočných profesionálov a požadovali to najlepšie, pokiaľ ide o materiály i spracovanie. Šperky značky ALO diamonds vyrobené v ALO jewelry sú zárukou špičkovej kvality a trvaléj hodnoty, ktorá  časom ešte vzrastá.

 

 
 
 
ALO DIAMONDSALO DIAMONDSALO DIAMONDSALO DIAMONDSALO DIAMONDS
Prodejny: CORIAL - Obchodné centrum OPTIMA - Košice, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Prešov

DKNY

DKNY je moderná spoločnosť založená v roku 1984 v meste New York. Jej zakladateľkou je Donna Karan, ktorá je aj hlavnou dizajnérkou. Hodinky DKNY sú štýlové módne hodinky, ktoré spĺňajú požiadavky moderného aktívneho človeka. Do portfólia značky DKNY patria aj parfémy, oblečenie a šperky.

DKNY
Prodejny: CORIAL - Obchodné centrum MAX - Prešov

EMPORIO ARMANI

 

Máte radi perfektnú módu s prvkami ležérnosti? Objavte luxusné hodinky z kolekcie svetoznámej módnej značky Emporio Armani. Ponúka vám eleganciu, ktorá sa snúbi s noblesným dizajnom. Nabáda k jedinečnosti a osobitosti. Emporio Armani, to je moderný kozmopolitný životný štýl. Módnu značku Emporio Armani reprezentujú nielen hodinkya šperky, ale aj parfumy.

EMPORIO ARMANI
Prodejny: CORIAL - Obchodné centrum OPTIMA - Košice, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Prešov

ESPRIT

 

Značka ESPRIT je svetovým hráčom v oblasti životného štýlu. Tím medzinárodných dizajnérov vytvára dokonalé kolekcie pre mužov, ženy aj deti. Hodinky ESPRIT sú moderné a inovatívne, určené mladým aktívnym ľuďom, ktorí sledujú módne trendy. Kolekcie hodiniek ESPRIT obsahujú elegantné, športové, štýlové, extravagantné hodinky v mnohých farbách a prevedeniach. V súčasnosti patrí značka ESPRIT medzi lídrov na trhu s módnymi hodinkami.

ESPRITESPRITESPRIT
Prodejny: CORIAL - Obchodné centrum OPTIMA - Košice, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Prešov

FOSSIL

 

Značka FOSSIL bola založená v roku 1984 a medzi jej hlavné produkty patria fashion hodinky s retro štýlom. FOSSIL ponúka moderné a kvalitné hodinky pre všetkých. V jej kolekciách nájdete hodinky od klasických až po veľmi odvážne modely.

FOSSIL
Prodejny: CORIAL - Obchodné centrum OPTIMA - Košice, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Prešov

POLICE

 

VYSTÚP Z RADU A BUĎ ORIGINÁLNY!!!

Daruj osobitý šperk, nechaj sa obdarovať jedinečnými hodinkami alebo sa obdaruj sám. Vyvolaj vlny šoku, ktoré sa ponesú davom a donúť ho,nech si šušká, keď sa objavíš! Jedinečný štýl POLICE nenechá nikoho chladným. Sám si určuješ podmienky, sám si riadiš čas, sám sa sekundu po sekunde nepozorovane vzďaľuješ šedému stereotypu a konvencii. Stáva sa z Teba mestský dravec, ktorý presne vie, čo chce. Nikto iný k tomu nemá čo povedať. Si len TY a POLICE!

POLICE
Prodejny: CORIAL - Obchodné centrum AVION - Bratislava, CORIAL - Obchodné centrum OPTIMA - Košice, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Poprad, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Prešov

STRIEBORNÉ ŠPERKY MODESI

Exkluzivní stříbrné kolekci MODESI - prstene, náušnice a náhredlníky - sú vyrobené s dôrazom na kvalitu a dizajn. Pre výrobu sú použité výlučne kvalitné syntetické kamene. Povrchová úprava rhodiom zaručuje oslnivý lesk. Šperky sú navrhované najmodernejšou počítačovou technológiou v 3D. Dizajn modelov odráža súčasné moderné svetové trendy v klenotníctve.

Pri výrobe je kladený maximálny dôraz na kvalitu, perfektné remeselnícke spracovanie a na vynikajúcu finálnu povrchovú úpravu. Tým vznikajú kvalitné strieborné prstene MODESI.

STRIEBORNÉ ŠPERKY MODESISTRIEBORNÉ ŠPERKY MODESISTRIEBORNÉ ŠPERKY MODESISTRIEBORNÉ ŠPERKY MODESISTRIEBORNÉ ŠPERKY MODESI
Prodejny: CORIAL - Obchodné centrum OPTIMA - Košice, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Prešov

TOMMY HILFIGER

Už viac ako 20 rokov prináša Tommy Hilfiger klasické, cool, americké kolekcie pre svojich prívržencov po celom svete. Jeho dizajn je stvárnením starodávnej klasiky v novom sviežom podaní, ktorý obľubujú všetky vekové kategórie. Pod vedením Hilfigera a nasledovaním jeho vízie sa stala Tommy Hilfiger jednou z mála celosvetovo rozoznávaných značiek, ktorá ponúka široké spektrum produktov od oblečenia po doplnky.

TOMMY HILFIGER
Prodejny: CORIAL - Obchodné centrum OPTIMA - Košice, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Poprad, CORIAL - Obchodné centrum MAX - Prešov